Bydgoszcz

Nowoczesna wytwórnia betonu położona w centrum Bydgoszczy z dogodnym dojazdem ukierunkowana na obsługę firm wykonawczych, klientów indywidualnych, dużych i małych inwestorów.

Firma Mat-Bud (Hurtownie Budowlane, Betoniarnie, Kopalnie Kruszyw) działając od 15 lat na rynku w zakresie kompleksowej obsługi branży budowlanej uruchomiła w centrum Bydgoszczy na potrzeby miasta i okolic kolejny bardzo nowoczesny węzeł betoniarski firmy Hartmann Powermix Mobil 75 o wydajności 75 m3 betonu/h w pełni zautomatyzowany i sterowany komputerowo.

Atuty tego Zakładu to bardzo dobre położenie, sprawdzona i doświadczona załoga.
Gwarantujemy atrakcyjne ceny, dobrą logistykę, dogodne terminy płatności, fachowe doradztwo, uczciwość i rzetelność oraz możliwość kompleksowej obsługi budowy w związku z sąsiedztwem firmowej hurtowni budowlanej.

Nasza oferta gwarantuje zawsze atrakcyjne ceny oraz dogodnie terminy płatności.

Na plac budowy dostarczamy:
- Beton towarowy o klasach: B7,5K4, B10K4, B15K4, B20K4, B25K4, B30K4, B37K4,
- Podsypki betonowe o klasach: B5K2, B7,5K2, B10K2, B15K2, B20K2,
- zaprawy murarskie o klasach; M 5, M7, M10, M12, M15
- Prefabrykaty betonowe: bloczki betonowe o wymiarach 380 x 250 x 140 mm,
Dzięki doborowi odpowiednich surowców oraz przy użyciu specjalnie opracowanych i sprawdzonych receptur, nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością.
Zachowujemy wszelkie wytyczne produkcyjne i posiadamy nowoczesna technologię. Powyższe czynniki zapewniają wysoką jakość betonu towarowego i prefabrykatów betonowych oraz zapewniają trwałość powstających z niego konstrukcji. Na nasze produkty wystawiamy Deklarację Zgodności. Możliwa jest obecności certyfikowanego laboratorium badawczego AGCEL na budowie, podczas prac betonowych, w celu kontroli nad jakością dostarczanego betonu towarowego.

Sprawna i tania logistyka oferuje:
kompleksowe i szybkie dostarczanie betonu towarowego na miejsce budowy betonowozami o pojemności:
- 7 m3
- 9 m3
oraz samochodami ciężarowymi, wywrotkami.

Beton towarowy pompujemy pompogruszkami:
- zasięg ramienia 19 m
- zasięg ramienia 28 m

Dysponujemy również pompami stacjonarnymi o wysięgniku wielkości:
- 19 m
- 28 m
- 32 m
- 36 m
Stale powiększamy asortyment produktów, dostosowując go do potrzeb klienta. Gwarantujemy sprawną, rzetelną obsługę, najwyższą jakość, indywidualne podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny.


BUDUJ Z PASJĄ