Zławieś Mała

Betoniarnia w Złejwsi Małej od 2006 roku nieustannie dostosowuje swoją ofertę produktów oraz usług do rosnących oczekiwań Klienta. Możliwości logistyczne pozwalają na sprawną realizację zamówień i dostarczanie towaru na plac budowy w okolicach Torunia, Bydgoszczy i Grudziądza.

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja betonu towarowego według normy PN-88/B-06250 oraz bloczków betonowych wykonanych wibroprasą na betonie kruszywowym o wytrzymałości na ściskanie 15 [N/mm2], o wymiarach 380 x 250 x 140 mm. Bloczki betonowe są produkowane zgodnie z: PN-EN 771-3; 2005 r. - wymagania dotyczące elementów murowych część III: Elementy murowe z betonu kruszywowego.

Na plac budowy dostarczamy:
- beton towarowy o klasach: B7, 5K4, B10K4, B15K4, B20K4, B25K4, B30K4, B37K4;
- podsypki betonowe o klasach: B5K2, B7,5K2, B10K2, B15K2, B20K2;
- prefabrykaty betonowe: bloczki betonowe o wymiarach 380 x 250 x 140 mm.

Dzięki doborowi odpowiednich surowców oraz przy użyciu specjalnie opracowanych i sprawdzonych receptur, nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością. Nad jakością betonu towarowego oraz prefabrykatów betonowych, czuwa laboratorium CTB Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o, które opiera receptury na wysokiej jakości wyselekcjonowanych kruszywach oraz cementach portlandzkich uszlachetnianych specjalistyczną chemią budowlaną.

Posiadamy wysoką jakość surowców dostarczonych przez sprawdzonych od lat producentów.

Zachowujemy wszelkie wytyczne produkcyjne i posiadamy nowoczesna technologię. Powyższe czynniki zapewniają wysoką jakość betonu towarowego i prefabrykatów betonowych oraz zapewniają trwałość powstających z niego konstrukcji. Na nasze produkty wystawiamy Deklarację Zgodności. Możliwa jest obecności laboratorium CTB na budowie, podczas prac betonowych, w celu kontroli nad jakością dostarczanego betonu towarowego.

Oferujemy kompleksowe i szybkie dostarczanie betonu towarowego na miejsce budowy betonowozami o pojemności:
- 7 m3
- 9 m3
oraz samochodami ciężarowymi, wywrotkami.

Beton towarowy pompujemy pompogruszkami o pojemności:
- 7 m3 o zasięgu ramienia 19 m
- 9 m3 o zasięgu ramienia 28 m

Dysponujemy również pompami stacjonarnymi o wysięgniku wielkości:
- 19 m
- 28 m
- 32 m
- 36 m
Stale powiększamy asortyment produktów, dostosowując go do potrzeb klienta. Gwarantujemy sprawną, rzetelną obsługę, najwyższą jakość, indywidualne podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny.

Wysoką jakość naszych produktów gwarantują renomowani dostawcy:
- Kruszywa
- P.U.H. "ROMEX" Zakład Górniczy Nowa Wieś - www.kruszywo.info
- Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. - www.oksm.pl
- Cementu
- LAFARGE - www.lafarge.pl

 

Adres

ul. Przemysłowa 3, Zławieś Mała,
87-134 Zławieś Wielka

tel. 56 674-30-20, 56 674-14-07,
56 674-14-32,
fax. 56 674-14-05, 56 674-14-06

e-mail: firma@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Tomasz Kuczawski - Dyrektor Oddziału
tel. 603-640-019
e-mail: kuczawskit@matbud-torun.pl

Dyrektor betoniarni

Michał Nowakowski - Dyrektor ds. Produkcji, Kierownik Betoniarni
tel. 603-861-430
e-mail: nowakowskim@matbud-torun.pl

Dział Sprzedaży

Anna Białoń-Warlikowska - Starszy specjalista ds. sprzedaży i logistyki produkcji
tel. 669-450-004
e-mail: betoniarnia@matbud-torun.pl

Monika Białoń - Młodszy specjalista ds. sprzedaży i logistyki produkcji
tel. 669-450-004
e-mail: betoniarnia@matbud-torun.pl

Dział obsługi inwestycji

Piotr Orzechowski - Zastępca Dyrektora ds. obsługi inwestycji
tel. 607-800-733
e-mail: orzechowskip@matbud-torun.pl

Krzysztof Drozdowski - Kierownik oddziału ds. inwestycji
tel. 508-896-861
e-mail: drozdowskik@matbud-torun.pl

Marek Wagner - Specjalista  ds. obsługi inwestycji
tel. 513-026-899
e-mail: wagnerm@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Jacek Kukla - Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 607-805-020
e-mail: kuklaj@matbud-torun.pl

Bartosz Niemczyk - Handlowiec
tel. 693-140-147
e-mail: niemczykb@matbud-torun.pl

Dział logistyki

Roman Kriger - Kierownik magazynu
tel. 603-054-574
e-mail: krigerr@matbud-torun.pl

Katarzyna Kwiatkowska - Skład Wienerberger
tel. 669-450-002
e-mail: kwiatkowskak@matbud-torun.pl

Patrycja Kuczawska - Kasjer - sprzedawca
tel. 56 61-92-901
e-mail: kuczawskap@matbud-torun.pl


BUDUJ Z PASJĄ