Gala XXI edycji programu „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY”.

  • -

Gala XXI edycji programu „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY”.


16.11.2018r. w EXPO XXI, w Warszawie odbyła się Gala XXI edycji programu „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY”.
Laureatom programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018 zostały wręczone nagrody- Certyfikaty, Złote Certyfikaty, Złote Statuetki, Laury (Brązowe, Srebrne, Złote, Platynowe).
Jest to dla nas wspaniałe wyróżnienie. Firma MAT BUD Materiały Budowlane przeszła pozytywnie trudny audyt i została laureatem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018.

W wystąpieniach członkowie kapituły oraz zaproszeni goście poruszyli tematy m.in. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w stuleciu niepodległości Polski, Wkład etycznych przedsiębiorstw w umacnianie polskiej suwerenności gospodarczej. Były okolicznościowe książki.
W dalszej części oficjalnej wręczono nagrody główne- Statuetki i nagrody Specjalne XXO edycji „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018 tj. Diamentowe i Platynowe Statuetki, Wyróżnienia Ekologiczne, Debiuty Fair Play, medale dla Ambasadorów Fair Play oraz nagrody Semper Fidelis.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” jest ogólnopolskim programem, w którym co roku, już od ponad 20 lat oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów.
Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.
http://przedsiebiorstwo.fairplay.pl/
Miałem również zaszczyt odebrać Certyfikat Przedsiębiorstwa „Fair Play” 2018 r. dla MAT BUD Materiały Budowlane. W konkursie „startowaliśmy” pierwszy raz a poza nami uzyskała tytuł tylko jeszcze jedna z nowych firm, z kuj-pom.


BUDUJ Z PASJĄ