Kariera

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. MAT-BUD Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Rozgartach istnieje na rynku budowlanym od 1998 roku. Zatrudniamy 170 pracowników w 8 oddziałach handlowych, 2 Betoniarniach, Żwirowni, Administracji. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych, w produkcji betonu towarowego, prefabrykatów betonowych oraz w wydobyciu i sprzedaży kruszyw budowlanych.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. pokryć dachowych- 2 stanowiska.

Miejsce pracy: Gdynia, Kowale (Gdańsk).

Wymagania: doświadczenie w sprzedaży pokryć dachowych, umiejętność liczenia dachów z projektu, znajomość rynku inwestycyjnego, własna baza firm dekarskich.

Dodatkowo: znajomość innych materiałów budowlanych oraz firm wykonawczych co daje dużo większe możliwości zarobkowe.

Oferujemy: wysokie stałe wynagrodzenie, nieograniczoną premię zależną od sprzedaży, gwarancję zatrudnienia na umowę o pracę na minimum 1 rok, możliwość szybkiego awansu w strukturze oddziału, samochód służbowy, komputer oraz telefon.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

Kowale (Gdańsk)- marcinkowskik@matbud-torun.pl

Gdynia- drywai@matbud-torun.pl

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. MAT-BUD Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Rozgartach istnieje na rynku budowlanym od 1998 roku. Zatrudniamy 168 pracowników w 8 oddziałach handlowych, Betoniarniach, Żwirowni, Administracji. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych, w produkcji betonu towarowego, prefabrykatów betonowych oraz w wydobyciu kruszyw budowlanych.

Pracownik betoniarni – Magazynier, Pracownik produkcji, Operator maszyn formujących, Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Zławieś Mała ul. Przemysłowa 3

Opis stanowiska pracy: praca przy produkcji prefabrykatów (bloczki betonowe, płyty drogowe, belki nadprożowe)

Wymagania:

- dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- doświadczenie w branży budowlanej mile widziane
- uprawnienia na operatora wózka widłowego
- utrzymywanie czystości i porządku na magazynie
- zdolność do pracy fizycznej
- znajomość mechaniki maszyn

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
praca w małym, zgranym i zaangażowanym zespole.

Kontakt : 603 861 430

CV proszę przesłać na adres: nowakowskim@matbud-torun.pl

Dzięki dużemu zaangażowaniu właścicieli i całej załogi, których jednoczy wspólnota celów oraz działanie z pasją MAT-BUD odnosi kolejne sukcesy. Jeśli myślisz o pracy w naszej firmie prześlij do nas swoje CV na adres firma@matbud-torun.pl, bądź wypełnij formularz zgłoszeniowy. Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

BUDUJ Z PASJĄ