O Firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. MAT-BUD powstało w 1998 roku. Specjalizujemy się w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych. Bierzemy udział w realizacji usług, dostosowując swoją ofertę do rosnących oczekiwań Klientów. Oferujemy materiały budowlane na kieszeń każdego Klienta, dbając jednocześnie o jakość polecanych produktów.

Według naszych standardów hurtownia nie może być już tylko magazynem produktów, powinna być źródłem inspiracji. Pełna oferta niezbędnych materiałów, które posiadamy pozwoli wykonać budowę na każdym etapie: od fundamentów, przez ściany, dach i wykończenie wnętrza, aż po zagospodarowanie terenu.

Robimy wszystko, by sprostać wszystkim wymaganiom oraz potrzebom naszych Klientów. W stałej sprzedaży posiadamy min. materiały ścienne, materiały wykończeniowe, materiały termoizolacyjne i izolacyjne, artykuły instalacyjne, akcesoria do pomp ciepła i systemów solarnych, systemy sufitowe, profesjonalne narzędzia budowlane, w tym elektronarzędzia i rusztowania, kompletne więźby dachowe, drewno konstrukcyjne, tarcicę, podbitki, materiały do zagospadsrowania terenu, jak kostki betonowe i ogrodzenia a także najwyższej jakości beton oraz prefabrykaty betonowe z własnej betoniarni, farby i tynki kolorowe w oparciu o mieszanki producentów, BAUMIT, KREISEL i ALPOL.

Zależy nam aby klient, który przychodzi do jednej z naszych hurtowni, znalazł w niej wszystko, czego potrzebuje. Mocno stawiamy na doradztwo, dlatego inwestujemy w szkolenia pracowników, którzy zdobywają fachową wiedzę na temat produktów i technologii budowlanych. Dysponujemy własnym transportem HDS, dlatego gwarantujemy sprawną i szybką dostawę zamówionych produktów na plac budowy.

Naszą pracę charakteryzuje indywidualne podejście do problemów klienta oraz profesjonalne doradztwo doświadczonych przedstawicieli handlowych!

Dziewięć naszych oddziałów handlowych położonych w Rozgartach, Starym Toruniu, Złejwsi Małej, Bydgoszczy, Grudziądzu, Gdyni, Kowalu, Łodzi, oraz Włocławku, betoniarnia w Złejwsi Małej i w Bydgoszczy, a także żwirownia znajdująca się w Pędzewie zapewniająca sprawną dostawę towaru. 

Pracowników
Lat doświadczenia
OddziałówNależymy do:


                  od 2010 r.


                  od 2013 r.


                   od 2016 r.       

 

                   od 2017 r.


BUDUJ Z PASJĄ