Zaopatrzenie

Adres

ul. Przemysłowa 3, Zławieś Mała,
87-134 Zławieś Wielka


tel. 56 674-30-20, 56 674-14-07, 56 674-14-32,
fax. 56 674-14-05, 56 674-14-06


e-mail: firma@matbud-torun.pl

Dyrekcja oraz Kierownictwo

Maciej Trojanowski - Dyrektor ds. logistyki
tel. 609-480-006
e-mail: trojanowskim@matbud-torun.pl

Karol Siwka - Z-ca Dyrektora ds. logistyki i zakupów
tel. 607-804-800
e-mail: siwkak@matbud-torun.pl

Emilia Gębicka - Z-ca Kierownika Zaopatrzenia-starszy spec. ds. zakupu
tel. 691-860-071
e-mail: gebickae@matbud-torun.pl

Specjaliści ds. logistyki

Wioletta Budzińska - specjalista ds. zaopatrzenia
tel. 601-077-586
e-mail: budzinskaw@matbud-torun.pl

Alicja Pacyno - pracownik biurowy
tel. 603-244-566
e-mail: pacynoa@matbud-torun.pl

Paweł Łuczon - Starszy specjalista ds. zakupów i logistyki
tel. 514 930 369
e-mail: luczonp@matbud-torun.pl

Joanna Rutkowska- Specjalista ds. zakupów                                                            tel. 517-805-629
e-mail: rutkowskaj@matbud-torun.pl

Anna Kasprzak- Specjalista ds. zakupów  tel. 693-557-655
e-mail: kasprzaka@matbud-torun.pl

Dominika Karpińska - specjalista ds. zakupów
tel. 510 973 380
e-mail: karpinskad@matbud-torun.pl

Patryk Jaworski- specjalista ds. zakupów
tel. 510 973 758
e-mail: jaworskip@matbud-torun.pl


BUDUJ Z PASJĄ