Gdańsk – Kowale

Podążając za oczekiwaniami klientów zwiększyliśmy zasięg swojej działalności. Z myślą o kliencie indywidualnym, firmach wykonawczych oraz inwestycjach otworzyliśmy nasz nowy oddział w Gdańsk Kowale, umożliwiając działalność w rejonie Polski północnej. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra pracowników, bazująca na bogatym doświadczeniu oraz znająca potrzeby i wymagania klientów.

- dostosowujemy nieustannie asortyment do zmieniających się potrzeb klienta – oferujemy bogaty asortyment materiałów budowlanych miedzy innymi: cegły, pustaki, bloczki, materiały izolacyjne, ocieplenia, folie , fasady, pokrycia dachowe;
- oferujemy produkty wiodących w branży producentów chemii budowlanej, takich jak: BAUMIT, MAPEI, KREISEL, CERESIT, BOLIX, TIKKURILA, ATLAS, KERAKOLL, PIGMENT, ALPOL, SIKA - na naszym oddziale posiadamy mieszalniki farb oraz tynków firm takich jak: BOLIX, BAUMIT, ALPOL, TIKKURILA, KREISEL;
- w ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki asortyment produktów firm: XELLA, H+H, SOLBET, YTONG, WIENERBERGER, KNAUF, SELENA, PETRALANA,ISOROC, CREATON, SINIAT, SWISSPOR, ROCKWOOL, ISOVER, TERMO ORGANIKA, ARSANIT, POLBRUK, ROTO, FAKRO, VELUX, BLACHY PRUSZYŃSKI, BUDMAT, WKRĘT-MET, EGA, KRATKI.PL, KAEM, BLUE DOLPHIN TAPES;
- proponujemy w najniższych cenach w regionie produkty uznanych producentów wprost ze składów fabrycznych: WIENERBERGER, CRH, IKO, ELEMENT POLSKA, HOCH;
- proponujemy zawsze produkty i usługi wysokiej jakości po przystępnych cenach.

Adres

ul. Glazurowa 9,
80-180 Kowale


tel. 572-502-282 
e-mail: matbud7@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Krzysztof Marcinkowski - Dyrektor Oddziału 
tel. 517-627-291
e-mail: marcinkowskik@matbud-torun.pl

Dział obsługi inwestycji

Marcin Czyżak - Zastępca Dyrektora Oddziału 
tel. 510-168-586
e-mail: czyzakm@matbud-torun.pl

Joanna Sobczyszyn - Kierownik Działu Obsługi Inwestycji
tel. 510-167-498
e-mail: sobczyszynj@matbud-torun.pl

Łukasz Orkwiszewski - Przedstawiciel ds. obsługi inwestycji
tel. 510-168-936
e-mail: orkwiszewskil@matbud-torun.pl

Łukasz Warenycia - Handlowiec 
tel. 510-169-046
e-mail: warenycial@matbud-torun.pl

Magdalena Kowalska - Handlowiec 
tel. 510-169-061
e-mail: kowalskam@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Iwona Czarnowska - Kierownik działu sprzedaży, specjalista ds. pokryć dachowych
tel. 506-844-075
e-mail: czarnowskai@matbud-torun.pl

Marek Brandt - Przedstawiciel do spraw obsługi inwestycji
tel. 517-627-263
e-mail: brandtm@matbud-torun.pl

Natalia Romanowska - Handlowiec
tel. 518-508-823
e-mail: romanowskan@matbud-torun.pl

Logistyka

Roman Burke - Kierownik Magazynu
tel. 511-814-193
e-mail: burker@matbud-torun.pl


BUDUJ Z PASJĄ