Gdynia

Idąc za potrzebami klientów z północy Polski poszerzyliśmy swoją działalność w tym regionie i utworzyliśmy nasz nowy oddział w Gdyni, zwiększając możliwości sprawnej obsługi Klientów. Nowy oddział ukierunkowany jest szczególnie na kompleksową obsługę trójmiejskich inwestycji, firm wykonawczych jak i klienta detalicznego. Kadrę oddziału cechuje indywidualne podejście do klienta, rzetelne doradztwo techniczne, sprawna realizacja oczekiwań klienta.

- dostosowujemy nieustannie asortyment do zmieniających się potrzeb klienta - szczególnie w branży sanitarnej, grzewczej oraz elektrycznej;
- oferujemy produkty wiodących w branży producentów chemii budowlanej, takich jak: BAUMIT, MAPEI, KREISEL, CERESIT, BOLIX, TIKKURILA, ATLAS, KERAKOLL, PIGMENT, ALPOL, SIKA - na naszym oddziale posiadamy mieszalniki farb oraz tynków firm takich jak: BAUMIT,TIKKURILA, KREISEL;
- w ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki asortyment produktów firm: H+H, SOLBET, YTONG, WIENERBERGER, KNAUF, SELENA, PETRALANA, CREATON, SINIAT, SWISSPOR, ROCKWOOL, ISOVER, TERMO ORGANIKA, ARSANIT, POLBRUK, ROTO, FAKRO, VELUX, BLACHY PRUSZYŃSKI, BUDMAT, WKRĘT-MET, EGA, KRATKI.PL, KAEM, BLUE DOLPHIN TAPES;
- proponujemy w najniższych cenach w regionie produkty uznanych producentów wprost ze składów fabrycznych: WIENERBERGER, CRH, IKO, ELEMENT POLSKA, HOCH;
- proponujemy zawsze produkty i usługi wysokiej jakości po przystępnych cenach.

Adres

ul. Hutnicza 25a,
81-061 Gdynia


tel. 510-168-392, 510-168-565,
510-169-067

e-mail: matbud8@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Kamil Tryk - Dyrektor Oddziału
tel. 517-627-296
e-mail: trykk@matbud-torun.pl

Dział obsługi inwestycji

Mateusz Rekowski - Kierownik ds. obsługi inwestycji
tel. 510-168-565
e-mail: rekowskim@matbud-torun.pl

Bartłomiej Obiegły - Przedstawiciel ds. obsługi inwestycji
tel. 518-508-751
e-mail: obieglyb@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Irena Drywa-Tryk - Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 510-168-392
e-mail: drywai@matbud-torun.pl

Marcin Czoska - Kierownik sprzedaży i redystrybucji
tel. 510-169-067
e-mail: czoskam@matbud-torun.pl

Michał Mruk - Handlowiec
tel. 510-169-123
e-mail: mrukm@matbud-torun.pl

Mateusz Tyszer - Handlowiec
tel. 601-141-244
e-mail: tyszerm@matbud-torun.pl

Dział sprzedaży

Anna Rintz - Handlowiec, specjalista ds. pokryć dachowych
tel. 572-116-258
e-mail: rintza@matbud-torun.pl

Logistyka

Adam Krutz - Kierownik magazynu
e-mail: krutza@matbud-torun.pl


BUDUJ Z PASJĄ