Stary Toruń

Mat-bud 2 - Stary Toruń

Idąc za potrzebami klientów przeobraziliśmy nasz najmniejszy oddział, który znajdował się w Rozgartach na miejsce, gdzie poszerzając asortyment posiadamy większą możliwość sprawnej obsługi budowy. Nowy punkt oddziału położony na obrzeżach Torunia w miejscowości Stary Toruń ukierunkowany szczególnie na kompleksową obsługę klienta indywidualnego oraz firm wykonawczych. Kadrę oddziału cechuje indywidualne podejście do klienta, rzetelne doradztwo techniczne, sprawna realizacja oczekiwań klienta.

- dostosowujemy nieustannie asortyment do zmieniających się potrzeb klienta - szczególnie w branży sanitarnej, grzewczej oraz elektrycznej;
- oferujemy produkty wiodących w branży producentów chemii budowlanej, takich jak: BAUMIT, KREISEL, CERESIT, ATLAS, KERAKOLL, PIGMENT, ALPOL, SIKA - na naszym oddziale posiadamy mieszalniki farb oraz tynków firm takich jak: ALPOL, TERMOORGANIKA;
- w ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki asortyment produktów firm: SOLBET, YTONG, WIENERBERGER, KNAUF, SELENA, BRASS, CREATON, CRH, SWISSPOR, ROCKWOOL, PAROC, TERMOORGANIKA, IBF, POLBRUK, ROTO, FAKRO, VELUX, BLACHY PRUSZYŃSKI, BUDMAT, WKRĘT-MET, EGA, KRATKI.PL, KAEM, BLUE DOLPHIN TAPES;
- proponujemy w najniższych cenach w regionie produkty uznanych producentów wprost ze składów fabrycznych: WIENERBERGER, CRH, IKO, SCHIEDEL;
- proponujemy zawsze produkty i usługi wysokiej jakości po przystępnych cenach.

Adres

ul. Toruńska 1a, Stary Toruń,
87-134 Zławieś Wielka

tel. 56 678-19-82, fax. 56 674-36-86
e-mail: matbud2@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Jacek Wachaczewski - Dyrektor Oddziału
tel. 601-140-544
e-mail: wachaczewskij@matbud-torun.pl

Dyrektor obsługi inwestycji

Arkadiusz Brzezicki - Zastępca Dyrektora ds. obsługi inwestycji
tel. 539-333-211
e-mail: brzezickia@matbud-torun.pl

 

Dział handlowy

Adam Przekwas - Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 603-344-544
e-mail: przekwasa@matbud-torun.pl

Piotr Iskrzak - Handlowiec
tel. 786-866-272
e-mail: iskrzakp@matbud-torun.pl

Adam Gurgul - Handlowiec
tel. 500-426-777
e-mail: gurgula@matbud-torun.pl

Agata Kozłowska - Kasjer - handlowiec
tel. 56 678-19-82, tel/fax. 56 674-36-86
e-mail: kozlowskaa@matbud-torun.pl

Monika Macuga - Kasjer - handlowiec
tel. 56 678-19-82, tel/fax. 56 674-36-86
e-mail: macugam@matbud-torun.pl


BUDUJ Z PASJĄ