Świerkocin

Nowy Oddział firmy Mat-Bud zlokalizowany jest w Świerkocinie. Dzięki temu stanowi najbliższe zaplecze budowlane dla prężnie rozwijających się osiedli domów jednorodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie Grudziądza.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem firm wykonawczych, które realizują z nami powierzone zadania na terenie miasta i okolic oraz dla inwestorów indywidulanych spełniających swoje budowlane marzenia.

Wykwalifikowana kadra zawsze dobierze dla Państwa najlepsze rozwiązania i doradzi, jak budować aby zaoszczędzić Wasz czas i pieniądze. Wiemy, że budowy naszych klientów są dla nich najważniejsze dlatego możecie zawsze liczyć na indywidualne podejście ze strony naszych pracowników.

Oddział w Świerkocinie oferuje materiały budowlane od fundamentów aż po dach.

Prowadzimy sprzedaż zarówno betonu towarowego jak i bloczków fundamentowych. Z nami zbudujecie dom z popularnego gazobetonu jak i ze zdobywającej coraz większe grono zwolenników cegły ceramicznej.

Na naszym Oddziale mamy dwa mieszalniki farb oraz tynków dzięki czemu możecie Państwo wybierać spośród setek kolorów zarówno jeśli chodzi o farby do wnętrz jak i na elewacje.

Sprzedajemy farby i tynki mineralne, akrylowe, silikonowe, silikonowo ? silikatowe oraz popularne tynki mozaikowe- tzw. mozatynki.

Oferujemy kompletne systemy elewacyjne najlepszych producentów chemii budowlanej oraz producentów styropianu dzięki czemu zyskujecie Państwo GWARANCJĘ na wykonane prace!

Jesteśmy wieloletnim partnerem firmy Wienerberger producenta dachówek ceramicznych Koramic, a na jednym z oddziałów naszej firmy znajduje się skład fabryczny tego producenta.

Współpracujemy z tartakami aby móc zaoferować Państwu drewno konstrukcyjne na dachy oraz z gronem dekarzy, którzy zaopatrują się u nas min w papy najlepszego producenta w Polsce firmy Icopal w rewelacyjnych cenach.

Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią firmy tynkarskie, które zaopatrują się u nas nie tylko w najpopularniejszy na grudziądzkim rynku tynk gipsowy ale także w produkty innych marek zyskując przy tym przewagę cenową nad konkurencją nie tracąc na jakości.

Jesteśmy partnerem takich producentów jak:
Solbet, Prefabet Osława - beton komórkowy;
Xella - Ytong, Silka,
Wienerberger - cegła ceramiczna, cegły klinkierowe, dachówki; 
Polecamy:
- chemię budowlaną firm: Kreisel, Atlas, Knauf, Alpol, Baumit, Kerakoll, Arsanit;
- systemy kominowe: Schiedel, Skorsten, Hoch;
- styropiany: Arsanit, Swisspor, Termoorganika, Genderka; 
- wełny: Isover, Ursa, Climowool, wełna elewacyjna - Petralana, Rockwool, Paroc;
- papy: Icopal, Werner, Swisspor, Technonicol;
- kostkę brukową: Polbruk, Libet, IBF, Ginter;

Adres

Świerkocin 38 C
86-302 Grudziądz


e-mail: matbud5@matbud-torun.pl

Dyrektor oddziału

Przemysław Surdyka - Dyrektor Oddziału
tel. 603-103-231
e-mail: surdykap@matbud-torun.pl

Bartłomiej Gibert - Zastępca Dyrektora Oddziału
tel. 691 244 004
e-mail: gibertb@matbud-torun.pl

Dział handlowy

Krystian Oczyński - Kierownik działu sprzedaży
tel. 693 133 585
e-mail: oczynskik@matbud-torun.pl

Dorota Korona - Handlowiec
tel. 508-896-945
e-mail: koronad@matbud-torun.pl

Grzegorz Osiński - Handlowiec
tel. 601 141 544
e-mail: osinskig@matbud-torun.pl

Weronika Wierzbicka - Kasjer - handlowiec
tel. 603-057-487
e-mail: wierzbickaw@matbud-torun.pl


BUDUJ Z PASJĄ