01.09.2017 – OTWARCIE ODDZIAŁU W ŁODZI

W związku z dynamicznym rozwojem gospodarczym regionu łódzkiego PW. MAT-BUD postanowiło w tym miejscu otworzyć swoją kolejną siedzibę, wychodząc naprzeciw potrzebom bardzo wymagającego rynku. Silną stroną nowego oddziału  w Łodzi jest profesjonalna załoga licząca 15 osób, dobrze urządzona część biurowo-handlowa oraz hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 2700 m², a także duży plac magazynowy . Dodatkowym atutem jest świetne położenie oddziału (Brzezińska 5/15) w sąsiedztwie Galerii M1 oraz  plac z miejscami parkingowymi. Oddział ukierunkowany jest na obsługę inwestorów, generalnych wykonawców, podwykonawców oraz indywidualnych klientów. Zamierzamy być istotnym reprezentantem Polskich Hurtowni Dachowych w tym regionie (praktycznie jedynym w Łodzi). Dział dachów z zatowarowaniem spełniał będzie najwyższe wymagania w zakresie wykonywania wszelkich pokryć dachowych.  Trwa dynamiczne towarowanie, pojawiły się pierwsze mieszalniki firmy Kreisel, Atlas oraz Arsanit oraz produkty wielu liczących się producentów z branży budowlanej.

W dniu dzisiejszym 01.09.2017r. nastąpiło skromne otwarcie, które rozpoczęło się  z opóźnieniem, ponieważ zastępca dyrektora Tomasz Królikowski został ojcem. Wraz z narodzinami oddziału urodziła się Wiktoria, którą oddział w Łodzi obejmie szczególną opieką. Pojawili się pierwsi klienci którym dziękujemy.

Bogdan Pietras założyciel firmy oraz Prezes Jacek Rutkowski (komendytariusze) podziękowali załodze, a szczególnie dyrektorowi Konradowi Rejkowskiemu oraz zastępcom Tomaszowi Królikowskiemu oraz Małgorzacie Jaśniewicz za zaangażowanie w tworzeniu oddziału. Na ich ręce złożyli życzenia, w szczególności utrzymywania najlepszych relacji z dostawcami, odbiorcami oraz otoczeniem podkreślając, że jest to tajemnica sukcesu w biznesie.

Główny udziałowiec Bogdan Pietras podkreślił, że w 2017r. zostały otwarte 3 duże oddziały, podobnie jak w roku 2016. MAT-BUD działa na rynku od 19 lat, jest firmą rodzinną, proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki. Firma skutecznie udowadnia, że Polska jest dobrym krajem do inwestowania, lecz musi temu towarzyszyć dobra atmosfera i wspólnota celów nie tylko całej załogi, ale również dostawców i odbiorców.

Prezes Jacek Rutkowski dodał, że w nowoczesnej gospodarce poziom w firmach musi być wysoki,  to oraz dbałość o dobre relacje w firmie i ze społecznością lokalną na trwale zostały zakorzenione w strategii oraz działaniu MAT-BUD. Nowy oddział z tą dewizą będzie działał na rynku Polski centralnej, w Łodzi oraz w wszystkich miastach w jej otoczeniu.

Dyrektor Konrad Rejkowski podziękował za życzenia i uznanie za dotychczasowe wysiłki zespołu. W imieniu całej załogi obiecał, że dołożą wszelkich starań, aby klienci i partnerzy handlowi byli zadowoleni z jakości obsługi.

Zapraszamy do odwiedzenia oddziału oraz zakupów. Za niedogodności okresu początkowego z góry przepraszamy.

Właściciele, zarząd spółki oraz cała załoga oddziału zapraszają wszystkich partnerów handlowych na piknik, który odbędzie się w dniu 08.09.2017 r. o godzinie 17:00 na terenie oddziału ul. Brzezińska 5/15. Swoją obecność potwierdziło wielu ważnych dla MAT-BUD gości.

[Red. Asystent Prezesa Joanna Dura]