02.06.2017 R. – UROCZYSTE OTWARCIA ODDZIAŁU PW. MAT-BUD W GDAŃSKU – KOWALE

W dniu 02.06.2017 r. o godzinie 17:00 w Gdańsku przy ul. Glazurowej 9 odbył się piknik w związku z otwarciem kolejnego VII oddziału firmy Mat-Bud, współorganizowany z kluczowymi dostawcami branży budowlanej. Oddział w Gdańsku jest już drugim otwartym w tym sezonie oddziałem w Trójmieście, tak aby wspólnie z oddziałem w Gdyni pracował nad rozwojem rynku na całym wybrzeżu.
W części oficjalnej, Prezes Zarządu Jacek Rutkowski w skrócie przedstawił historię firmy działającej od 19 lat, a także osoby kierujące poszczególnymi pionami firmy Mat-Bud.
Swoją obecnością zaszczycili Nas przedstawiciele organizacji i samorządów związanych z firmą:
– Andrzej Walczyński- Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego,
– Mirosław Nawrotek – Członek Zarządu Powiatu Toruńskiego,
– Wojciech Rybka- Członek Rady Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa,
oraz przedstawiciele grup zakupowych do których należy Mat-Bud:
– Polskie Hurtownie Dachowe,
– Sieć Budowlana PL
Korzystając z okazji Pan Mirosław Nawrotek oraz Andrzej Walczyński wręczyli Współwłaścicielowi Bogdanowi Pietrasowi i Prezesowi Zarządu Jackowi Rutkowskiemu Honorowe Odznaki za Zasługi dla Powiatu Toruńskiego. Działania firmy Mat-Bud zostały również docenione przez Czasopismo Profile, ogólnopolski dwutygodnik budowlany, przez wyróżnienie „Złotą Kielnią” przyznaną za prawie 20-letnie parcie do sukcesów, za profesjonalne zarządzanie Firmą, a także zaspokojenie coraz większych oczekiwań klientów indywidualnych i hurtowych.
Ponadto Wspólnicy PW. Mat-Bud na ręce Dyrektora Oddziału, Krzysztofa Marcinkowskiego złożyli najlepsze życzenia i symboliczny obraz mający przynosić sukces w biznesie.
W dalszej części imprezy odbył się pokaz karate Shotokan, który poprowadził Iwo Licznerski – mistrz karate Shotokan – prezentując zdolności swoich podopiecznych. Drużyna karate KIRITSU z Górska, jako zdobywcy najwyższych stopni podium, Mistrzów Świata, Europy i Polski, jest chlubą gminy i też „oczkiem w głowie” Mat-Budu z uwagi na ciekawy pomysł na życie od najmłodszych lat.
Miasteczko Dostawców, ściśle związanych z firmą Mat-Bud, cieszył się dużym zainteresowaniem. Miały miejsce liczne konkursy, nagrody, upominki, ciekawe rozmowy jak to w budowlance. Restauracja Leśniczanka z Górska jak zwykle zaserwowała dobre jedzenie, między innymi wyśmienitego pieczonego dzika. Piknik podobnie jak poprzednie upłynął na ciekawych dyskusjach w gronie osób związanych z branżą budowlaną, tradycyjnie uświęcony występem zespołu Paka-Backa. Impreza bez niezaplanowanych komplikacji zakończyła się o około 3:00 na sopockim „Monciaku”. Było chłodno, ale podwyższyliśmy temperaturę „od wewnątrz”. Tradycyjnie Mat-Bud dał wyraz swojemu powiązaniu do partnerów handlowych oraz propagowaniu dobrych relacji z otoczeniem.