100-lecie powrotu Bydgoszczy do Polski – podziękowanie dla Mat-Bud

W imieniu MAT BUD Materiały Budowlane, wspólników oraz całej załogi bardzo dziękuje Pani Przewodniczącej Rady Miasta Bydgoszczy Monika Matowska-Gulczyńska oraz Panu Prezydentowi Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski za dostrzeżenie naszego udziału w obchodach 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski. Miasto Bydgoszcz jako ważny ośrodek gospodarczy, polityczny i kulturalny stanowi dla nas ważny rynek sprzedaży. Zakład produkcji betonów i oddział handlowy w sposób znaczący uczestniczą w realizacji inwestycji, a także zaspokajania potrzeb mieszkańców w dziedzinie budownictwa, rewitalizacji, remontów i wykończenia wnętrz.
Gratulujemy i dziękujemy również firmie Moderator Inwestycje Adam Gudell za podobną działalnośćGrupa Moderator i cieszymy się z naszej wspólnej współpracy.
Dziękuje za wspaniałą grafikę Zespołu Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy najwspanialszego połączenia pięknej, historycznej i nowoczesnej architektury Bydgoszczy oraz wspólny obiad.
Spotkaniu towarzyszył bardzo ciekawy i inspirujący toast z okazji 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski z życzeniami dalszego wspaniałego rozwoju miasta i dobrobytu jego mieszkańców. Dziękuje również Zastępcom Prezydenta Miasto Bydgoszcz Panu Michał Sztybel, Pani Iwona Waszkiewicz, Pani Marii Wasiak, Panu Mirosław Kozłowicz oraz Pełnomocnikowi Prezydenta Pani Bernadeta Różańska-Majchrzak.

Jacek Rutkowski
Prezes Zarządu Komplementariusza Komandytariusz