12.02.2018 r. otwarcie nowego oddziału we Włocławku!

Miło nam poinformować, że PW. Mat-Bud wychodząc naprzeciw potrzebom rynku w dniu 12.02.2018 r. oficjalnie otwiera nowy oddział we Włocławku przy ul. Zielnej 20/22.
Jest to bardzo dobre położenie, w części logistycznej Włocławka oraz bliskim wylotem na Płock.
Do dyspozycji oddziału będzie część biurowo-handlowo-magazynowa o powierzchni 400 m². Plac utwardzony o powierzchni 5200 m² oraz hala magazynowa 629 m² (hala kupiona, czekamy na pozwolenie na budowę).

Tak znaczący rozwój firmy w latach 2015-2018 jest efektem mądrej strategii firmy ukierunkowanej na dobrą współpracę z odbiorcami, dostawcami (głownie biznesem lokalnym) oraz społecznością. Prezes Zarządu Jacek Rutkowski podkreśla jednak, że to wszystko jest możliwie w dużej mierze dzięki zaangażowaniu właścicieli i całej załogi (w tym osób nowo przyjętych), których jednoczy wspólnota celów oraz działanie z pasją.

Remont sali sprzedażowej dobiega końca, pojawiają się pierwsze regały i samochody z zatowarowaniem.
Strach się bać jak Prezes zobaczył jak daleko stoją prace. Od razu podkręcił tempo o 200%.
Pełni zapału i pozytywnej energii pracownicy nowego oddziału kończą szkolenie pod czujnym okiem Pana Krzysztofa Bugno Dyrektora ds. IT oraz Piotra Iskrzaka handlowca i firmowego szkoleniowca.

W załączeniu zdjęcia obiektu przed metamorfozą oraz w trakcie prac.

Naszych obecnych klientów, przyszłych, dostawców, producentów, przyjaciół firmy zapraszamy 12.02.2018 r. na otwarcie oddziału. Natomiast nasz słynny piknik z okazji otwarcia nowego oddziału odbędzie się w maju.

Serdecznie zapraszamy!