30-lecie Firmy Wiksbud Sp. o.o.

W dniu 5.10.2019 r. w Uzdrowisko Wieniec ZDRÓJ odbyło się niesamowite wydarzenie 30-lecie Firmy Wiksbud Sp. o.o. w Lipnie, lidera branży budowlanej Wiksbud Development 🌹🌹🌹🎂🎂🎂💫💫💫.

Wiksbud Sp. z o.o. to firma rodzinna, działająca na na rynku budowlanym od 1989 roku. Założona przez Jubilatów Janinę i Wiktora Sieradzkich, 30 lat temu🤩🥇🏆💪. Do Spółki dołączył i aktywnie w niej działa Zbigniew Sieradzki junior👊 oraz wspaniała załoga👍👍👍. To największy pracodawca w Lipnie ale firma postawiła w swojej historii szereg Budowlanych Obiektów Roku a grono dobrych przyjaciół jest tak liczne, że nie sposób je wymienić. My jako MAT BUD Materiały Budowlane mamy zaszczyt do niego należeć i oczywiście w mocnym składzie uczestniczyliśmy w jubileuszu wspólnicy Bogdan i Elżbieta Pietras, Jacek Rutkowski ( wspolnik- prezes ) i z-ca dyr. Sławomir Stogiński.
W uroczystości brali udział politycy, przedstawiciele samorządu, prasy i telewizji, nauki, kultury, biznesu, producenci, dostawcy, odbiorcy i silna reprezentacja Kujawsko-Pomorskiej Izby Budownictwa w Bydgoszczy z Przewodniczącym Rady Andrzejem Wosikiem, Prezesem Zarządu Andrzej Cieślik na czele. Wiktor Sieradzki od wielu lat zasiada w Radzie Izby i ma wśród nas wielu przyjaciół😍👍❤️👍.

Wiksbud specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu obiektów budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych, kapitalnych remontów, modernizacji i adaptacji obiektów budowlanych.

Stąd też liczne grono gości a wśród nich m.in. Poseł na Sejm RP Tomasz Lenz, członkowie zarządu Kujawsko-Pomorskie Aneta Jędrzejewska Wicemarszałek Dariusz Kurzawa i proszę mi wybaczyć, że reszty gości nie wymienię ale lista byłaby zbyt długa.

Jubilaci otrzymali szereg prezentów, gratulacji ale tym razem również wymienię tylko dwa najbardziej prestiżowe. Firma została wyróżniona w tegorocznej edycji Konkursu Marszałka a ponadto Wiktor Sieradzki został wyróżniony najbardziej prestiżowym Medalem Pana Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki za wyjątkowe zasługi dla województwa 👏👏👏.

Było dobre jadło i piękny obiekt o co zadbała Grupa Firm związanych z wyjątkowym biznesmenem Krzysztofem Grządzielem, który pięknie się bawił małżonką również bizneswoman🥇🏆👏👏👏.

Dobra muzyka, atmosfera i zabawa do rana💃🕺💥☄️🍸🍾🥃🥂🎼🎹🎤🎷🎺🎸🎻🥁.

Dziękujemy za miłe spędzony czas i życzymy Wiksbudowi i wszystkim osobom z nim związanym następnej dekady jeszcze lepszej