Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Apator Toruń

17.08.2020 r., po wieloletniej przerwie, na Stadion Polonii Bydgoszcz im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, odbyły się derby Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń / 7. kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej👍👍👍.

Dla mnie jako Prezesa Jednoosobowego Zarządu MAT BUD Materiały Budowlane, kibicowanie po jednej ze stron jest zawsze trudne, bo mamy w Kujawsko-Pomorskie sporo oddziałów handlowych i zakładów produkcyjnych.
Filozofia firmy jest prosta tam gdzie pracownicy tam kibicujemy i wspieramy sport, który kochamy❤️❤️❤️.
Miasto Bydgoszcz i okolice to dla nas ważny rynek, duży zakład produkcyjny i oddział handlowy tak więc wspieranie Abramczyk Polonia Bydgoszcz jest naturalne. Ponadto Pan Czeslaw Abramczyk z rodziną to nasi dobrzy klienci i dlatego miałem zaszczyt jako prezes kibicować dzisiaj Polonii👍❤️👍.

To było piękne widowisko, wspaniała postawa i wola walki zawodników obu klubów oraz kibiców. Gratuluję Wam wszystkim tego wszystkiego👏👏👏🥇🏆💪 . Nie chcę się o tym rozpisywać bo wynik był łatwy do przewodzenia już przed walką ale w sporcie nigdy nie wiadomo🤔🤔🤔.

Mogę spuentować derby krótko, z takimi sportowcami, działaczami, kibicami obywa kluby na pewno będą piąć się w górę i dawać radość społeczności 💪💪💪🥇🥇🥇🏆🏆🏆.

Nie będę pisał o przebiegu meczu i najlepszych zawodnikach bo tych relacji będzie w sieci dużo.
Moją uwagę skupiłem na wielu znajomych obecnych na meczu, Mirosław BalbuzaMarek GotowskiKarol Włodarski, w tym kilku osobach godnych największego podziwu i szacunku, dzięki którym to widowisko było wspaniałym przeżyciem👍❤️👍.

Przed stadionem spotkałem Adama Krużyńskiego prowadzącego Apator Toruń ( działamy razem w Elana Toruń ), ma On wielkie serce i rozum to czarnego sportu i Proszę Państwa wynik przewidział idealnie 55:35🥇🏆z należytym respektem dla Bydgoszczy.

Wielki szacun Adam🙏💪💪💪serce i rozum mi podpowiadają, że zaprowadzisz klub na szczyt🙏👏💪🥇🏆.

Cóż dzisiaj rano pytałem kto będzie z Vipów i usłyszałem od ludzi z Bydgoszczy, że nikt ważny nie będzie chciał się utożsamiać z oczywistą przegraną a tu proszę Pan Prezydent Miasto BydgoszczBydgoszcz Miasto Rafał Bruski osobiście kibicował w pięknym stylu i Michał SztybelIreneusz NitkiewiczMaciej Świątkowski – Radny Miasta Bydgoszczy itd. ❤️❤️❤️.
Brawo postawy Panie Prezydencie, jak miło było słyszeć radość kibiców po każdym pięknym biegu, jest Pan najlepszym wzorem do naśladowania😍❤️🔥👍👍👍.

Miałem przyjemność cały mecz być blisko, obserwować i słuchać Tomasz GollobTomek Gollob. To wielka sława i legenda Polskiego Żużla, który sercem i ciałem jest z Bydgoszczą i żużlem i za to go kochamy i ciągle cieszy się wielką popularnością a zdjęcie z nim to prawdziwe sportowe trofeum❤️🥇🏆.
Dlatego ten wieczór był tak udany a mecze żużlowe w Bydgoszczy i Toruniu zawsze będą tak oblegane i entuzjastycznie, emocjonalnie kibicowane i fajnie 💪💪💪bo, bo bez nich życie byłoby smutne🥰🥰🥰.

Jacek Rutkowski👍❤️👍 z PW MAT-BUD i
Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem👍❤️👍