Diament 30-lecia Polskiej Transformacji dla Mat-Bud i Lider 30-lecia Wolności RP dla Jacka Rutkowskiego

24.01.2020 r. w Santage Hotel Airport w Warszawie odbyła się Wielka Gala Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP Ogólnopolski Program Umacniania Wiarygodności podpatronatem między innymi Pana Marszałka Kujawsko-Pomorskie Piotr Całbecki i TVP3 Bydgoszcz oraz wielu Wojewodów i TVP i Urzędów Marszałkowskich z całego kraju🇵🇱🇵🇱🇵🇱.

W części oficjalnej ogłoszono wyniki i wręczono nagrody: Diament 30-lecia Polskiej Transformacji, Lider 30-lecia Wolności RP 2019, Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji, Samorządowiec 30-lecia Polskiej Transformacji, Lider Polskiej Gospodarki 2019, Rzetelni 2019, Diament Polskiej Jakości 2019, Diament Polskiej Innowacyjności 2019, Diament Polskiego Eksportu 2019.

W Programie „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2019” został wyróżniony Prezes Jacek Rutkowski, który uzyskał Nagrodę Jubileuszową tytuł „Lider 30-lecia Wolności RP” wraz ze statuetką Programu👍❤️👍🇵🇱🇵🇱🇵🇱.

Jest to unikatowa nagroda, która przyznana była firmom, które wytyczają standardy i kierunki rozwoju polskiej przedsiębiorczości i mają olbrzymi wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Nagroda jest symbolem sukcesu przemian 30-lecia Wolności RP.

PW. Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k. MAT BUD Materiały Budowlane uzyskało nagrodę główną tytuł „Diament 30-lecia Polskiej Transformacji” wraz ze statuetką Programu👍🇵🇱🇵🇱🇵🇱.

„Diament 30-lecia Polskiej Transformacji” to wyjątkowa nagroda, która jest wyrazem olbrzymich możliwości i wysokich kompetencji. Jej zadaniem jest także podkreślenie zasług i uhonorowanie tych firm, które bez wątpienia miały pozytywny wpływ na rozwój Polskiej Gospodarki w ostatnich 30-tu latach.

Gratuluje wszystkim laureatom👏👏👏🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Po oficjalnej uroczystości rozpoczął się uroczysty bal.

Program „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP” jest dla firm, które odniosły sukces i budują swoją markę świadomie, tak, aby przyciągała, inspirowała i była atrakcyjna dla klientów, kontrahentów, partnerów i całego otoczenia.
Imprezę poprowadziła Dorota Gardias oraz Krzysztof Ibisz. Po części oficjalnej odbył się bankiet z licznymi atrakcjami min. występ grupy tanecznej Idol, wspaniały występ Ryszarda Rynkowskiego oraz Mateusza Mijał. Tańce były do białego rana.

Dziękuję załodze firmy i wszystkim partnerom biznesowym oraz otoczeniu za pomoc w uzyskaniu wyróżnień🙏👍❤️👍.
Jest to nasz wspólny wielki sukces 👍❤️👍🥇🏆🇵🇱🇵🇱🇵🇱