Dzień Dziecka z Mat-Bud

Dziś dzień dziecka, z tej okazji wsparliśmy akcję charytatywną Dzień Dziecka zorganizowaną przez Fundację Kulturalną Fabryka Lloyda oraz Caritas Diecezji Bydgoskiej obecny na imprezie był Dyrektor Ks. Wojciech Przybyl, impreza była skierowana do dzieci z domów dziecka i temu podobnych placówek.
Wydarzenie uświetnił koncert najpiękniejszych piosenek z bajek w aranżacji Agnieszki Kensik wraz z akompaniamentem pianina oraz ukulele.
Zbudowane zostało stoisko ekologiczno-animacyjne.
Dzieci otrzymały prezenty i poczęstunek.
Dzieci z Rodzinny Dom Dziecka Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina, Violetta Joppek, Adam Joppek otrzymały paczki z prezentami i uśmiechnięte lizaki od Prezesa Jacek Rutkowski oraz Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem. W podziękowaniu od Domu Dziecka, Prezes otrzymał symboliczne serce.
Dziękujemy za piękne podziękowania.
Następnie Prezes Jacek Rutkowski udał się do Fundacji Wiatrak, gdzie wręczył paczki z prezentami oraz słodycze najmłodszym dzieciom z przedszkola. Dyrektor Ks. Tomasz Klafetka jako „trochę większe” dziecko otrzymał pamiątkową książkę „Wielcy Polacy” Jan Paweł II, z dedykacją od Pani Minister Iwona Michałek Poseł na Sejm RP, która otrzymał Pan Prezes.
Dzieci bawiły się świetne.