Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to szczególny dzień, kiedy każdy z nas może poczuć się jeszcze choć przez chwilę dzieckiem, kiedy wszystkie nasze pociechy obdarowujemy słodkościami.
Jednak są też takie dzieci, które potrzebują naszego serca i uwagi w sposób szczególny zwłaszcza w tym dniu.
Jacek Rutkowski jako Prezes Zarządu MAT BUD Materiały Budowlane i Przewodniczący Rady Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem, zawsze pamięta o swoich podopiecznych z Rodzinny Dom Dziecka Bydgoszcz a w dniu dzisiejszym zainicjował akcję przekazania słodkich upominków z okazji najważniejszego święta jakim jest Międzynarodowy Dzień Dziecka, bo jak stwierdził dzieci są naszą przyszłością i są najważniejsze. Wiele z naszych działań jest ukierunkowana na wspieranie mlodych osób. Pamiętamy też o dzieciach z Ukrainy i poprzez pracowników Gmina Zławieś Wielka również zostały przekazane słodycze dla dzieci z Ukrainy, przebywających na terenie naszej gminy
Pragniemy także nadmienić, że Państwo Elżbieta Pietras i Bogdan Pietras oraz Joanna Pietras-Kuczawska wspierają Hospicjum Nadzieja i dzisiaj słodyczami obdarowali jego podopiecznych.
Ponadto od lat wspierają Hospicjum i przekazują m.in. 1% podatku na rzecz Hospicjum poprzez konto Fundacji Społeczno-Charytatywnej ,,Pomoc Rodzinie i Ziemi” w Toruniu.
Asystentka Zarządu