FireFit Championships Toruń

25-26 czerwca 2021 r. w Mój Toruń obyły się już 11 #FireFit, FireFit Championships, FireFit Championships Toruń, TFA Poland, zorganizowane przez KM PSP Toruń.
W tych Pożarniczych Mistrzostwach Europy wzięło udział 123 strażaków, 47 drużyn z 7 państw a Toruń Rynek Nowomiejski stał się prawdziwie strażackim miasteczkiem.
Jako Prezes Zarządu Komplementariusza-Komandytariusz PW MAT BUD Materiały Budowlane, miałem zaszczyt i przyjemność obserwować zmagania niesamowitych Twardzieli, a także jako jedna z firm wspierających mistrzostwa uczestniczyć we wręczaniu wyróżnień.
Męstwo i wytrenowanie startujących było godne najwyższego uznania i podziwu, gratuluję wszystkim uczestnikom tak wspaniałego sportowego wyczynu, zdobytych medali i nagród.
Nie były to jedyne zawody tego typu sponsorowane przez PW MAT-BUD, czy też Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem, pozwolę sobie podać poniżej link do podobnych mistrzostw z 2018 r.
Cóż sama ceremonia wręczania wyróżnień trwała 2 godziny i proszę mi wybaczyć, że skupię się jedynie na gratulacjach w kilku kategoriach i uczynię to jako osoba dość szczególna dla strażackiej braci.
Jako Oscar Strażaków-Zdobywca tytułu Najbardziej zaangażowanego pracodawcy w Plebiscycie Floriany Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP w latach 2018,2019, nominowany także z Plebiscycie 2020-2021, powiem krótko gratuluję:
Rafał Bereza Największy Twarciel Mistrzostw, po raz kolejny ( Rafał cieszę się, że mogłem Ciebie wspierać w minionych latach, jestem z Ciebie dumny i życzę Tobie dalszych sukcesów Nigdy nie zagaśnie),
gratuluję także Adam Spychała FCC i Scantex – chronimy strażaków, najlepsi z najlepszych.
Jednocześnie jako przedsiębiorca, sponsor, „Florian” i mieszkaniec Toruń Miasto, ogromne uznanie kieruję do Pana Prezydent Torunia Michał Zaleski za dla strażaków, piękne przemówienia, zaangażowanie osobiste i pełne klasy oraz profesjonalizmu pełnienie obowiązków Gospodarza Miasto Toruń Bogu na chwałę, ludziom na pożytek. Zresztą jak zawsze w podobnych sytuacjach.
Ps. Wśród zdjęć publikuję głównie prywatne i trochę historii bo niestety byłem na imprezie bez fotografa.
Cóż z sentymentem wspominam minione lata, imprezy, pewnie pandemia Covid-19 spowodowała, że dzisiaj trudniej coś zrobić, tak kiedyś było:
Nigdy nie zagaśnie Dzięki Panie Komendancie Jacek Kaczmarek i całe Kujawsko-Pomorskie a przede wszystkim Garnizon Toruński z Komendantem Miejskim PSP na czele, st.bryg. Sławomirem Reszkowskim to było piękne wydarzenie „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”