Forum Biznesu 7 Kluczy do Sukcesu i Gala Diamenty Biznesu /Top Polish Brands 2021

11.06.2021 r., w Miasto Stołeczne Warszawa, odbyło się wielkie wydarzenie biznesowe, Forum Biznesu 7 Kluczy do Sukcesu i Gala Diamenty Biznesu /Top Polish Brands 2021 r.
Forum rozpoczęło się konferencją w renomowanej Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, a zakończyło uroczystą Galą w sławnym Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw
Forum po raz kolejny zorganizowała i poprowadziła dr Milena Anna GoldaKlub Pozytywnego Myślenia // Milena Gołda – doradca życiowy i biznesowy, wybitna specjalistka w dziedzinie ekonomii, rozwoju osobistego, współpracy biznesu ze światem nauki oraz renomowanymi wydawnictwami ekonomicznymi. Na Gali towarzyszył jej jako prowadzący Zygmunt Chajzer, Zygmunt Chajzer, doskonały w tej roli.
Miałem przyjemność uczestniczyć w bardzo interesujących panelach dyskusyjnych również w charakterze eksperta, w dwóch głównych tematach:
Rola lidera w czasie kryzysu,
Kryzys, wyzwanie czy szansa oczami lidera.
Nawiązałem do tego jak my sobie radzimy w dobie pandemii Covid-19, do społecznej odpowiedzialności biznesu i osobistych przeżyć.
Po części merytorycznej były wręczone statuetki Top Polish Brands, Top Global Brands i Diamenty Biznesu.
Galę uświetnił bardzo eteryczny występ światowej sławy skrzypaczki Kamila Malik.
Przepiękny był również pokaz mody Diana Walkiewicz. Wręczono również statuetki Topowym Firmom i Osobowościom, Diamentom Biznesu.
Gratuluję wszystkim wyróżnionym, których nie sposób wymienić i proszę mi wybaczyć, że wskażę tylko najlepiej mi znane osoby i firmy Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w WarszawieAndrzej Tarkowski-Kiliszewski, tuk tukKarolina Brys, Jubiler Agnieszka Celmer oraz wiele wspaniałych osób i firm, które mam zaszczyt spotykać w biznesie, a także miałem przyjemność poznać na ubiegłorocznej Gali Top Polish Brands.
Miło jest mi poinformować, że PW MAT BUD Materiały Budowlane zostało wyróżnione za wyniki ekonomiczne, pozycję na rynku i społeczną odpowiedzialność biznesu Statuetką Top Global Brands.
Drugim wyróżnieniem, które odebrałem był Diament Biznesu, który imiennie otrzymałem jako Prezes Zarządu PW MAT-BUD i lider biznesu.
Jestem bardzo zaskoczony i wzruszony. Dziękuję bardzo za Te zaszczytne wyróżnienia, jest to wielki sukces całej załogi firmy i jej otoczenia biznesowego.
Gala w Hotelu Bristol była poprzedzona panelem biznesowym poprowadzonym przez dr Milenę Gołda i Pana Maciej Orłoś, Maciej Orłoś, przedstawiającym studium przypadku zmian i transformacji firm w czasie pandemii. W panelu uczestniczyłem jako ekspert.
Forum było platformą podzielenia się doświadczeniami z czasu pandemii przedsiębiorców, ekspertów i kadry akademickiej. Prelegenci odpowiedzieli na pytanie czy kryzys jest szansą czy wyzwaniem.
Motywem przewodnim Forum było: Kryzys, wyzwanie czy szansa na rozwój?
Wydarzenie było połączone z inauguracją publikacji pod redakcją Mileny Gołdy „7 kluczy do sukcesu – Diamenty biznesu w czasie pandemii”.
Jest to publikacja biznesowa w formie serii wypowiedzi prezesów i właścicieli polskich firm nt. tego jak przetransformowali swoje firmy w czasie pandemii COVID-19, z jakimi wyzwaniami mierzą̨ się i jak sobie z nimi radzą.
Mieliśmy przyjemność jako firma, a ja jako Prezes Zarządu Komplementariusza- Komandytariusz PW MAT BUD Materiały Budowlane, podobnie jak w 2020 r., uczestniczyć w roli partnera, w tym wyjątkowym biznesowym Forum, które było chyba pierwszym tego typu wydarzeniem w czasach pandemii.
W Gali uczestniczył również Książę Urlik Poniatowski. Książe przeznaczył na licytację charytatywną obraz. Zebrane fundusze zostały przekazane dla dwóch młodych mistrzów w pływaniu Krzysia i Zbysia Walerych oraz na rehabilitację po operacji Leosia Frej.
Na aukcje został również zlicytowany dar ode mnie, portret Jana Pawła II namalowany przez znanego malarza Mój Toruń, Jerzy Szczepanik, a Rektor Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej Pan dr Konrad Janowski, przeznaczył bon edukacyjny o wartości 10 000 zł.
To tylko kilka przykładów jak nasi partnerzy pomagają razem z nami. Cóż wylicytowałem jeszcze Weekend w Przepięknym Hotel Bursztyn w Sopocie, wraz z niezwykle ciekawą książką „Niewinni nie ponoszą kary” Monika KoszewskaWydawnictwo Dewroj– dziękuję pięknie.
Więcej informacji na temat Forum Biznesu i Gali znajdą Państwo pod adresem:
To był bardzo miły wieczór, przesympatyczne towarzystwo przy stoliku nr 1, serdecznie pozdrawiam i dziękuję za miłe rozmowy Pani Wiceprezydent Miasta Warszawy Karolina Zdrodowska, Barbara Pa, Dawid Gawlik, Ania Ania, Bogumila Sroka.
Wręczone róże były darem Jacek Rutkowski dla wspaniałych „Gospodyń” Imprezy i Miasta.