Gala Mistrzów Sportu Kujaw i Pomorza

2 września 2022 r. o godz. 17 w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy odbyła się Gala Mistrzów Sportu Kujaw i Pomorza, zorganizowana przez Kujawsko-Pomorska Rada Olimpijska.
Kapituła przyznała wyróżnienia w 36 kategoriach oraz 4 nagrody specjalne. Prezes Jacek Rutkowski w imieniu PW.MAT-BUD i załogi uczestniczył w uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień.
Firma PW.MAT-BUD jako członek wspierający K-PROl, oraz jeden z wielu sponsorów partycypowała w kosztach organizacji tego wydarzenia sponsorując koncert w wykonaniu Jacek Beszczyński – strona koncertowa.
Sport to ważny czynnik rozwoju społecznego, pozwalający nie tylko dbać o zdrowie ale także o dobry wizerunek kraju, regionu, miasta. To trwałe przyjaźnie, dobre relacje, zdrowa rywalizacja i promocja ponadczasowych wartości fairplay.
W naszym regionie kujawsko-pomorskie mamy powody do dumy, bo to właśnie u nas wyrosło wielu Olimpijczyków i zawodników światowej klasy. Zapracowali na to wieloletnimi treningami i często wyrzeczeniami całych rodzin, trenerów, nauczycieli i wielu innych osób, które im pomagały.
PW.MAT-BUD stara się wspierać młodych i zdolnych sportowców, dostrzegać potencjał w niszowych dyscyplinach, dawać szansę na sięganie po medale tym, dla których ciężka praca i dążenie do realizacji sportowych marzeń nigdy nie spowszednieje.
Poniższa fotorelacja niech choć w części odda atmosferę tej Gali.
Asystentka Zarządu