Halowy turniej piłkarski w Grudziądzu

05.12.2020 r. odbył się młodzieżowy Halowy Turniej Piłkarski dla chłopców z rocznika 2010 zorganizowany przez Akademię Piłkarską

Olimpia Grudziądz. Sponsorami turnieju było PW. Mat-Bud oraz Apator S.A.
Turniej miał się przyczynić do popularyzacji sportu i aktywnego trybu życia wśród młodych, a tym do polepszenia poziomu piłki nożnej w Polsce. Dla Prezesa Jacek Rutkowski sport jest bardzo ważny, dlatego na zaproszenie Pani

Iwona Michałek Poseł na Sejm RP Sekretarz Stanu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, nasza firma została jednym ze sponsorów Turnieju „Olimpia Cup 2020”.
Zgłosiło się 10 drużyn po 10 zawodników i 2 trenerów. Zawody odbyły się na Hali Sportowej w Mniszku oraz Szkole Podstawowej nr 11 w Grudziądzu. Gratulujemy wszystkim zawodnikom.
Rywalizacja sportowa była bardzo wyrównana, dlatego w celu wyłonienia króla strzelców został zorganizowany dodatkowy konkurs rzutów karnych.
Bramki atakowanej przez uczestników strzegła najlepsza bramkarka turnieju. Ostatecznie konkurs wygrał zawodnik z Kartuz tym samym zostając Królem Strzelców.
Gratulujemy wszystkim drużynom. Dziękujemy za wysoki poziom gry na boisku oraz za emocje, które towarzyszyły podczas trwania rozgrywek.
To na pewno nie ostatni turniej jaki został zorganizowany przez Akademię Piłkarską Olimpii Grudziądz.