Impreza Mikołajkowa zorganizowana dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rzęczkowie

06.12.2018r. W Szkole Podstawowej w Rzęczkowie odbyła się impreza Mikołajkowa zorganizowana dla dzieci ze szkoły.  Przygotowana została przez Panią Dyrektor Małgorzata Jaśkiewicz Suchowiecka, Radę Rodziców, Grono Pedagogiczne oraz zdolnych i pomysłowych uczniów. Prezes Jacek Rutkowski pojawił się na uroczystości jako Święty Mikołaj.  Był to debiut Prezesa w roli Św. Mikołaja, ale dzieci były zachwycone. Prezes pojawił się z prezentami osobistymi oraz przygotowanymi przez MAT BUD Materiały Budowlane.Impreza została zorganizowana dla 180 dzieci z przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Przybyło wielu wspaniałych gości m.in. Radna Gminy Iwona Owieśna, Radny Powiatu Andrzej Walczyński, Dyrektor Centrum Edukacji Młodzieży im ks.J.Popiełuszki w Górsku O. Paweł Nowogórski, Inspektor Ds. Oświaty Alina KhalafJanusz Lemke z zawodniczkami Młodzików LZS Wisła Hacom Mat-Bud Pędzewo, Sensei Andrzej Jankowski z utalentowanymi zawodniczkami ze Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi, Mistrz Polski w stylach freestyle, show dance disco, Mistrz Europy w disco freestyle, 3-krotny Mistrz Świata w disco show w duecie oraz 5- krotny Mistrz Świata w disco i disco freestyle Artur Cieciórski, Mistrz Świata Strongmen Marcin Sendwicki z rodziną, piłkarze Mat-Bud Robotnik Toporzysko.
Wspaniały Świąteczny klimat zapewniła Orkiestra Dęta Zławieś Wielka pod kierownictwem Krzysztof Kędzierski.
Wspaniałe show dla dzieci przygotował Artur Cieciórski, który zatańczył razem z dziećmi. Największe wrażenie na widzach zrobiło podnoszenie jednej z uczennic.
Było wiele prezentów, wyróżnień, występów i życzeń. OSP Toporzysko otrzymało na ręce przedstawicieli Mirosław Buliński popiersie Marszałka Piłsudskiego oraz paczkę z drobiazgami.
Artur Cieciórski ze względu na zamiłowanie do tańca otrzymał obraz tancerki oraz drobne podarunki, Marcin Kukaj Sendwicki otrzymał kamizelkę (poprzednia okazała się za mala) oraz paczuszkę. Wyróżnione zostały dzieci, które udzielają się charytatywnie oraz wyróżniające się pod różnymi względami.
Całej imprezie towarzyszyła bardzo miła, rodzinna atmosfera, śpiewy, tańce (również z Mikolajem). Ducha atmosfery oddają zdjęcia i nagrania. Dziękujemy Radzie Rodziców, Samorządowi Szkolnemu i Kołu Wolontariuszy prowadzonemu przez Małgorztę Pietrzak a w szczególności Pani Dyrektor SP w Rzęczkowie za zaproszenie i całokształt imprezy. Mam nadzieję, że sprostałem zadaniu.
Dziękuję Joanna Dura Asystence Prezesa Zarządu- Kierownikowi Działu Marketingu PW Mat-Bud i wszystkim innym zaangażowanym w organizację Mikołajek za wszystko naj naj
Święty Mikołaj
Prezes Zarządu
PW Mat-Bud
Jacek Rutkowski