Inauguracja sezonu piłkarskiego Sportis Social Football Club

W miły piątkowy, letni wieczór 30.07.2021 r., jako Prezes Zarządu PW MAT BUD Materiały Budowlane i mecenas sportu, z Ania Ania, miałem przyjemność uczestniczyć w evencie na rozpoczęcie kolejnego sezonu piłkarskiego Sportis Social Football Club.
Impreza odbyła się w plenerze przy Chata Myśliwska w Osielsko Gmina – Mieszkańcy, a w wydarzeniu wzięło udział spore grono działaczy sportowych, przedsiębiorców, kontrahentów, partnerów biznesowych, ale byli też parlamentarzyści, radni samorządowi, członkowie władz PZPN .
Ivent bardzo dobrze przygotowany, super organizacja sportowa o ciekawej strategii i osiągnięciach, pyszna kuchnia, fajny pokaz strojów klubowych, pokaz tańca.
Bardzo dziękuję organizatorom za zaproszenie, a szczególnie ciepło pozdrawiam za ciekawe rozmowy Szymon Kowalik, Prezesa Sportis KKP Bydgoszcz oraz Sportis Academy Łochowo, Sportis Business Club.
Dawid Kozanecki dzięki za zaproszenie i fajny wywiad.
Spotkanie było też dobrą okazją aby w imieniu organizatorów Koncertu w Fabryka Lloyda „Historia Rocka Symfonicznie” w wykonaniu Żuki – Music The Beatles z Orkiestra Symfoników Bydgoskich oraz Gali z okazji 30-lecia Kujaw i Pomorza, uhonorować Statutką Orła PW MAT-BUD Panią Poseł na Sejm RP Ewa Kozanecka, Ewa Kozanecka, za służbę na rzecz Kujawsko-Pomorskie.
Pani Poseł z przyczyn służbowych nie mogła być obecna na Gali, a współpracuje z nami od kilku lat i wśród parlamentarzystów jest wg mnie największym mecenasem sportu młodzieży, w tym młodzieżowej piłki nożnej.
Mam również przyjemność współpracy z Panią Poseł w ramach Międzyszkolnej Ligi Szachowej Edukacja przez szachyArkadiusz Matczyński oraz działalności Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem.
Dziękuję za wszystko, impreza „Sportis” i spotkanie na niej było dobrą okazją do wręczenia Statuetki Orła, życzymy wszystkiego najlepszego w działalności parlamentarnej, społecznej oraz życiu osobistym.
Prezes Zarządu PW MAT- BUD,
Przewodniczący Rady Fundacji Jacka Rutkowskiego-Pomagajmy Razem