Kolejny sukces naszych podopiecznych z klubu Karate Shotokan „Kiritsu”(Górsk) na MISTRZOSTWACH EUROPY KARATE WUKF – 2017 (Cluj Napoca (RUMUNIA))

W dniach 5-9.04.2017 r. w miejscowości Cluj Napoca (Rumunia) osbyły się Mistrzostwa Europy Karate WUKF (World Union of Karate-Do Federations). W zawodach wzięło udział aż 1800 zawodników z 26 krajów i w tym 3 osobowa reprezentacja z Klubu Karate Kiritsu z Górska (Adam Tkaczyk, Justyna Pęcak, Iwo Licznerski). Reprezentanci Polski z Gminy Zławieś Wielka przywieźli do kraju łącznie 3 medale: 2 złote, 1 srebrny. Reprezentacja Polski przywiozła w tym roku do kraju łącznie 36 medali: 11 złotych, 9 srebrnych i 16 brązowych, i tym samym uplasowała się na 6-miejscu w klasyfikacji medalowej imprezy, za reprezentacjami Rumunii, Włoch, Anglii, Słowacji oraz Czech.
Złoty medal: Justyna Pęcak – kumite drużynowe kadetek (15-17 lat); Iwo Licznerski – kumite drużynowe seniorów (rotation).
Srebrny medal: Iwo Licznerski – kumite drużynowe seniorów.

Znakomicie zaprezentował się Adam Tkaczyk, gdzie z KATA INDYWIDUALNE CHLOPCÓW (10 LAT) w wyjątkowo silnie obsadzonej konkurencji uplasował się na 6 miejscu