Luksusowa Marka Roku

Dziękujemy bardzo za wspaniałe wyróżnienie Luksusowa Marka Roku. Wyróżnienia „Luksusowa Marka Roku” i “Najwyższa Jakość Roku” otrzymały firmy, produkty, usługi, które od lat mogą poszczycić się najwyższym poziomem jakości. Tym samym wyznaczają standardy w Polsce i na świecie, niezależnie od rynku i branży, w której działają.
„Tę specjalną nagrodę otrzymały firmy, produkty, usługi, które od lat osiągają najwyższą jakość i tym samym ustanawiają standardy jakości w Polsce i na świecie niezależnie od rynku i branży, w której działają. Bo przecież luksus to nic innego jak najwyższa jakość. Bardzo się cieszę, że udało mi się stworzyć wydarzenie, które jest wyjątkową okazją do wymiany poglądów. Od 10 lat Goście przyjeżdżają do nas nie tylko na wydarzenie biznesowe, ale także na liczne atrakcje towarzyszące, np. sympozja, występy teatralne, koncerty, showroomy czy degustacje. – mówi Mariusz Pujszo, Prezes Zarządu spółki Luksusowa Marka Roku.
W tym roku jury miało szczególnie trudny wybór z wyłonieniem laureatów. 10-ta edycja to ważne wydarzenie, ale i wielkie zobowiązanie wobec marek i firm, gdyż znak Luksusowa Marka Roku 2019 potwierdza jakość premium wytypowanych produktów.”
Jest to już drugie wyróżnienie przyznane przez komisję. W październiku 2020 r. Prezes Jacek Rutkowski został wyróżniony tytułem i statuetką CZŁOWIEK SUKCESU ROKU 2020.
Dziękujemy bardzo za wspaniałe wyróżnienie, które niestety ze względu na obostrzenia zostało wręczone pocztą. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na pięknej gali.