Mat-Bud – FIRMA DOBRZE WIDZIANA

Mamy wielką przyjemność poinformować, że PW. Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.. zostało po raz kolejny wyróżnione Prestiżowym tytułem „Firma Dobrze Widziana” w ramach ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Business Centre Club Warszawa.
Dziękujemy bardzo za tak prestiżowe wyróżnienie.
Prezes Jacek Rutkowski podziękował całej załodze oraz partnerom biznesowym dzięki którym firma odnosi liczne sukcesy i jest dobrze widziana.
Tytuł „Firma Dobrze Widziana” może otrzymać każdy członek Business Centre Club – przedsiębiorstwo prywatne, państwowe lub jego oddział. Może być to mała, średnia lub duża firma, a konkurs ma zasięg ogólnopolski. Oceny dokonuje się na podstawie ankiety konkursowej, która zawiera podstawowe informacje o działalności każdej z firm w kontekście spełniania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Istotnym elementem podlegającym ocenie jest polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia, narzędzia i procedury wewnętrzne sprzyjające wyrównywaniu szans zawodowych kobiet i mężczyzn; oceniana jest także skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy nt. jej społecznie odpowiedzialnych działań.
Asystentka Zarządu