Mat-Bud sponsorem Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k. to nie tylko biznes, to także pasja wspierania nauki, organizacji sportowych, przedsięwzięć lokalnych oraz działalność charytatywna. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju młodych ludzi. Naszym kolejnym projektem jest wsparcie Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego, które zgodziło się reklamować firmę Mat-Bud. Odbyło się spotkanie Dyrektora Mat-Bud Łódź Konrada Rejkowskiego z Prezydentem Miasta Zgierz Panem Przemysławem Staniszewskim, Panem Jarosławem Majka (Wiceprezes Łódzkiego Związku Zapaśniczego, Prezes Zarządu „Boruta-Olimpijczyk” Wrestling Team Zgierz & Radom) oraz Panem Jarosławem Świderskim (Członek Zarządu „Boruta-Olimpijczyk” Wrestling Team Zgierz & Radom, właściciel Centrum Rehabilitacji ACTIV REHAB) na którym padły wstępne deklaracje.

Dziękujemy również za przybycie na piknik z okazji otwarcia oddziału Mat-Bud Łódź. Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy Państwa gościć. Mistrz dał Prezesowi Jackowi Rutkowskiemu fory, za co cała firma odwdzięczy się. Wszyscy podziwiali siły witalne i elokwencję Mistrza Andrzeja Suprona.

Konrad Rejkowski Dyrektor Mat-Bud Łódź nie przez przypadek darzy zapasy wielką sympatią. Jego dziadek Jan Rejkowski był trenerem zapaśników i wychował wielu mistrzów tego sportu.