Ogólnopolska Gala „Lauru Królowej Sportu”

W dniu 30.10.2921 r., w gościnnym City Hotel Bydgoszcz odbyła się kolejna Ogólnopolska Gala „Lauru Królowej Sportu”, zorganizowana przez Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki – Prezes Krzysztof Wolsztynski
Miałem zaszczyt i przyjemność z Ania Ania, kolejny raz uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Szczególne podziękowania składam Błażejowi Baumgartowi, Dyrektorowi BKS – sekcja lekkiej atletyki., za zaproszenie i możliwość cieszenia się sukcesami laurami królowej sportu z bohaterami tego wieczoru.
Szczególne gratulacje składam najbliższym memu sercu zdobywcom lauru z Kujawsko-Pomorskie:
Iwona Baumgart – trener roku regionu,
Toruń Miasto – impreza roku.
Gratuluję równie ciepło zdobywcom lauru w najważniejszych kategoriach:
zawodniczka roku Polski – Anita Włodarczyk, Anita Włodarczyk,
oraz wszystkim pozostałym wyróżnionym.
Gratuluję wyników i dziękuję za oddanie dla sportu, włodarzom regionu i miast, Pani i Panom:
Przewodnicząca Sejmiku Elżbieta Piniewska i Marszałek Piotr Całbecki
Prezydent Rafał Bruski
Bez wątpienia wielki sukces regionu na Igrzyskach Olimpijskich Tokyo 2020 to wynik dobrej pracy, ponad podziałami, sportowców, trenerów i działaczy, oraz wspierających ich sponsorów, mediów, polityków i kibiców oraz władz samorządowych i rządowych z Panem Wojewodą Mikołaj Bogdanowicz, Mikolaj Bogdanowicz oraz Ministrem Łukasz Schreiber, Łukasz Schreiber – Poseł na Sejm RP na czele.
Z wielką dumą i zaszczytem, jako Prezes Zarządu PW MAT BUD Materiały Budowlane, wręczyłem na Gali, Iwonie i Błażejowi Baumgart Medal Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego jako wybitnym Ambasadorom Królowej Sportu RP.
Uczyniłem to z tym większą radością, że Błażej Baumgart jest Wiceprezesem Zarządu Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem, od początku jej działalności.
Jak zwykle impreza kultowa i odjazdowa, super występy artystyczne, wielu znajomych m.in. Adam Kszczot, Paweł Wojciechowski, Marcin Drogorób (z osobami towarzyszącymi ), super towarzystwo przy stole, dobre jedzenie, obsługa City i organizacja.
Dziękujemy Sponsorom z Anwil Włocławek na czele.
To była wspaniała impreza, Galę pięknie i ciekawie prowadziła Paulina Chylewska.
Życzę Wam wszystkim na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.
Szczególnie ciepło dziękuję Paweł Skraba za wspaniałe foty, „Wystawę zdjęć z najważniejszych wydarzeń lekkoatletycznych roku”, której PW MAT- BUD było jednym z mecenasów.
Pozdrawiam ciepło