Orły Wprost 2020

10.03.2020 r. w Hotel Bulwar w Toruniu odbyła się Gala Orły Tygodnika „Wprost” podczas której wręczono wyróżnienia Orły „Wprost” regionu kujawsko-pomorskiego.

MAT BUD Materiały Budowlane znalazło się wśród laureatów z tytułem Orzeł tygodnika „Wprost” w kategorii Lider Biznesu.👍👍👍☺️☺️☺️
Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy pozostałym laureatom.👏👏👏
W szczególności składam gratulacje firmie Mondi Group Polska Sp. z o.o. oraz pozostałym wyróżnionym Kobylarnia SA, ProNatura BydgoszczNitro-Chem S.A.
Orły „Wprost” to prestiżowa nagroda, przyznawana jest przez tygodnik „Wprost” z rekomendacji Bisnode i KOWR.
Wyróżnienie przyznawane jest bezpłatnie firmom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionalnej i krajowej gospodarki, którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich czynach, ale przede wszystkim w codziennych działaniach tworzą kształt dzisiejszej Polski. Gala w regionie kujawsko-pomorskim odbędzie się w ramach V edycji projektu Orły tygodnika „Wprost”, które wręczane są od 2016 roku.
W imieniu wspólników Bogdana i Elżbieta Pietras oraz Joanna Pietras-Kuczawska dziękuję i gratuluję całej załodze PW Mat-Bud oraz partnerom biznesowym🦅🦅🦅🇵🇱🇵🇱🇵🇱.
To nasz wspólny sukces👍❤️👍.