Otwarcie X Oddziału PW. Mat-Bud we Włocławku

09.02.2018 r.odbyło się wewnętrzne otwarcie nowego oddziału PW. Mat-Bud we Włocławku.????

W dniu dzisiejszym (12.02.2018 r.) nastąpiło oficjalne otwarcie. Oddział jest w pełni przygotowany na przyjęcie klientów. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału oraz zakupów. Za niedogodności okresu początkowego z góry przepraszamy.????????????

Panowała bardzo przyjazna atmosfera. Został wzniesiony toast.Bogdan Pietras założyciel firmy oraz Prezes Jacek Rutkowski (komandytariusze) podziękowali całej załodze, za zaangażowanie w tworzeniu oddziału. Na ich ręce złożyli życzenia, w szczególności utrzymywania najlepszych relacji z dostawcami, odbiorcami oraz otoczeniem podkreślając, że jest to tajemnica sukcesu w biznesie. Dyrektor oddziału Jacek Łyziński podziękował w imieniu pracowników, oraz obiecał że dołoży wszelkich zadań aby sprostać wszelkim zadaniom.????????????

Oddział ukierunkowany jest na obsługę inwestorów, generalnych wykonawców, podwykonawców oraz indywidualnych klientów.
Pojawiły się mieszalniki firmy Kreisel, Baumit oraz produkty wielu liczących się producentów z branży budowlanej.????????????
Silną stroną nowego oddziału we Włocławku jest profesjonalna załoga, pełne zatowarowanie, dobrze urządzona część biurowo-handlowo-magazynowa. Dodatkowym atutem jest świetne położenie oddziału Zielna 20/22.