Piknik rodzinny z okazji jubileuszu 30-lecia Taurus Ochrona – Innowacje w bezpieczeństwie

Niedzielne popołudnie, końca wakacji, 29.08.2021r., spędziliśmy z Ania Ania, bardzo sielankowo w Centrum Targowe PARK – Urbitor, w Mój Toruń, dzięki zaproszeniu na wspaniały Piknik rodzinny z okazji jubileuszu 30-lecia Taurus Ochrona – Innowacje w bezpieczeństwie.
Było super, pyszne jadło, super smaczny, olbrzymi tort jubileuszowy, dużo zabaw dla dzieci, fajna muzyka, dbałość o załogę i jej rodziny, wyróżnienia, muza i organizacja perfect.
30 lat działalności to piękny jubileusz i wielki sukces bo firma ciągle dynamicznie się rozwija, zatrudnienie ponad 1000 osób, No i lider innowacyjność w RP.
Prezes Krzysztof Łęcki, „przyjaciel przez biznes”, urzekł mnie pięknym przemówieniem dedykowanym najbliższym, mamie Maria Łęcka, żonie Anna Łęcka, siostrze Izabela Łęcka, łzy się w oku kręciły.
Pięknie wyróżniono i uhonorowano załogę.
Sporo łączy nasze firmy „Taurus” i PW MAT BUD Materiały Budowlane, nie tylko biznesowo ale i prospołecznie. Uczestniczymy w wielu tych samych imprezach, należymy razem do Business Centre Club, Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu.
Z Przemysław Landowski, Dyrektorem Handlowym znamy się od wielu a mnie jeszcze łączy sympatia do profesji.
Dziękuję za miłe upominki.
Prezesowi oczywiście przekazałem piknikowe zwyczajowe atrybuty Toruńskie pierniki i pewnego Gentlemana Jacka z życzeniami z okazji Pięknego „Jubileuszu 30-lecia Taurus” i „Dnia pracownika ochrony”, od Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem a na oficjalne prezenty i życzenia od PW MAT-BUD, poczekamy do Gali 3.09.2021 r.
Pozdrawiamy wszystkich spotkanych znajomych, a było ich sporo.
Na koniec prezentuję bardzo ciekawe wystąpienie okolicznościowe Firmy Taurus.
„…”Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna”.
Z tymi słowami Franklina Delano Roosevelt’a możemy się w pełni zgodzić, szczególnie jeżeli chodzi o członkostwo w organizacjach branżowych i biznesowych.
Być blisko biznesu i Klientów to dla nas podstawa do szukania nowych rozwiązań, a dzielenie się wiedzą i aktywne wspieranie – to nasz obowiązek.
W Taurus Ochrona – Innowacje w bezpieczeństwie stawiamy na networking i pracę zespołową wśród profesjonalistów i praktyków.
Jesteśmy członkiem czołowych polskich organizacji branżowych, t.j.:  Polska Izba Ochrony i  Polska Izba Systemów Alarmowych. To tam bierzemy udział w pracach wpływających na jakość i wyznaczanie standardów działania branży ochrony oraz zabezpieczeń technicznych. Uczestniczymy w pracach komisji standaryzacyjnych i grupach eksperckich.
Pracujemy dla Klientów z wielu sektorów gospodarczych i jesteśmy blisko nich oraz ich potrzeb. Bardzo cenimy współpracę i czynne członkostwo między innymi w:
Organizacjach stricte biznesowych takich jak:  Business Centre Club  BNI  Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu  Konfederacja Lewiatan.
Organizacjach zrzeszających firmy z branż, w których obsłudze się specjalizujemy czyli:  Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej – PSEW  Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.
Członkostwo w każdej z tych organizacji daje nam dodatkową perspektywę postrzegania biznesu, jego priorytetów, a także możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniami.
To bezcenne
W tym roku, podczas gdy świętujemy nasz jubileusz, szczególnie doceniamy współpracę z organizacjami branżowymi i biznesowymi, a także ich ekspertami.
Dziękujemy za zaufanie i życzymy sobie, i Wam kolejnych wartościowych lat współpracy…”