Podziękowania od Prezesa Stowarzyszenia Zdrowo Zabiegani Artur Woźniak za pomoc w organizacji XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich

W dniu dzisiejszym Prezes Jacek Rutkowski otrzymał wspaniałe podziękowania od Prezesa Stowarzyszenia Zdrowo Zabiegani Artur Woźniak za pomoc w organizacji XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich.  Bardzo dziękuję, jestem wzruszony i wdzięczny- podkreślił Prezes.  Bieg był wspaniałym początkiem współpracy MAT BUD Materiały Budowlane z Zdrowo Zabiegani. Z Prezesem Arturem ustaliliśmy plan wsparcia na przyszły rok. 

Bieg odbył się 03 listopada 2018 roku w Gniewkowie. Był to finał biegowego Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Cykl składał się z serii 12 biegów. Cykl biegowy organizowany jest nieprzerwanie od 2012 roku na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego i z roku na rok cieszy się co raz większym zainteresowaniem zarówno wśród biegaczy jak również wśród osób zaangażowanych w promocję aktywności fizycznej.
Z całą pewnością wrócimy tu za rok.
PW. Mat-Bud nadal będzie aktywnie wspierał i uczestniczył w najważniejszym wydarzeniu biegowym województwa kujawski-pomorskiego.
Głównym organizatorem Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest Stowarzyszenie Zdrowo Zabiegani. Stowarzyszenie jest platformą integrującą ludzi, dla których bieganie i zdrowe odżywianie jest motywacją i równocześnie inspiracją do zaangażowania w działalność promującą zdrowy styl życia w dzisiejszym, zabieganym świecie. Wspierają prozdrowotne inicjatywy oraz zaangażują społeczność lokalną w promowanie i naukę zdrowego stylu życia od najmłodszych lat.

Misją stowarzyszenia Zdrowo Zabiegani jest promocja zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność fizyczną i zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej wpływu żywienia na zdrowie. W przygotowanie Grand Prix włączają się aktywnie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniewkowo, które jest organizatorem biegu finałowego i dekoracji zwycięzców cyklu, Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Departament Promocji Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego

P.W.Mat-Bud tradycyjnie bardzo aktywnie uczestniczyło w tak prestiżowym wydarzeniu. W biegu brał udział dyrektor ds. sprzedaży Paweł Andrzejewski, brawo za serce wojownika. Prezes firmy Mat-Bud Jacek Rutkowski osobiście i z wielkim zaangażowaniem kibicował wszystkim uczestnikom a następnie wręczał nagrody zwycięzcom. Znakiem rozpoznawczym Prezesa są ufundowane przez niego popiersia marszałka Józefa Piłsudskiego, wręczane m.in. dla najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu.