Pokaz mody Doroty Kuźnickiej

1.10.2020 r. przyciągnął do Copernicus Toruń Hotel, „śmietankę towarzyską”, celebrytów, osobowości i miłośników mody z Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa w Pigułce, Miasto Bydgoszcz, bydgoszcz.pl, Bydgoszcz24.pl, Nasza Bydgoszcz .pl, Moja (Nasza) Bydgoszcz, Moje Miasto Bydgoszcz, Mój Toruń, Miasto Toruń, miasto Toruń, Toruń Moje Miasto, Włocławek i okolice, Miasto Włocławek i okolic.
Tym wyjątkowym wydarzeniem był niesamowity pokaz mody Salon Obuwniczy DK by Dorota Kuźnicka, Bydgoszcz, DK by Dorota Kuźnicka.
Kolekcji Jesień/Zima 2020/21, buty, torebki i suknie z najlepszych materiałów według indywidualnych, niepowtarzalnych projektów Dorota Kuźnicka dzielnie wspieranej przez syna Michał Kuźnicki.
Pokaz poprowadziła Monika Zamachowska.
Firma MAT BUD Materiały Budowlane była partnerem pokazu, bo budownictwo to nie tylko cegły i beton oraz domy z nich powstałe ale także dbałość o piękno kobiet w nich zamieszkujących.
Ponadto przez Klub Integracji Europejskiej Barbara Jończyk, Krzysztof Jończyk, VIP Magazyn, Mariusz Gryżewski, Andrzej Tarkowski-Kiliszewski, Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie znamy się i współpracujemy.
Wśród parnerów byli m.in. APIS Natural Cosmetics, Centrum Medyczne Bieńkowski, APRO INVESTMENT
Pokaz był super, były losowane prezenty od partnerów i organizatorów, pełna sala gości.
MAT-BUD był w silnym składzie osobowym, Bogdan i Elżbieta Pietras, Joanna Pietras-Kuczawska, Joanna Dura, Maadzia Maadzia Maadzia, Nowakowska Angelina z Michałem i około 15 wyjątkowych gości-przyjaciół.
Zabawa przednia, jako Prezes Zarządu Jacek Rutkowski wręczałem z humorem wylosowane upominki a założyciel PW MAT-BUD, wspólnik Bogdan Pietras podbijał serca zebranych licytując na cel charytatywny piękną torebkę, którą podarował ukochanej żonie Elżbiecie.
Dorota Kuźnicka środki z tej licytacji przeznaczyła na ukochany Dom Dziecka w Lipnie.
Ja też nie stałem bezczynnie i zakupiłem torebkę jako prezent dla.
Impreza super, stroje klasa, modelki, goście również tak więc Telewizje ATV z Warszawy i FashionTV miały co robić