Pomoc w czasie Covid-19

W dniu dzisiejszym Dyrektor Ds. Zaopatrzenia Maciej Trojanowski, Dyrektor Ds. Sprzedaży, a jednocześnie Prezes Zarządu Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem Paweł Andrzejewski wraz z Arkadiusz Matczyński Wiceprezesem Fundacji rozwieźli maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekujące, taśmy Blue Dolphin Tapes oraz inne środki czystości do placówek, które są naszym zdaniem bardzo ważne w regionie. Nazwy mówią same za siebie Hospicjum Nadzieja dla dzieci ciężko i nieuleczalniechorych, Szpital Miejski Ul.Batorego Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza w Bydgoszczy.
Maseczki uszyła na prośbę Prezesa Jacek Rutkowski Pani Irena Zdrojewska, maseczki dwuwarstwowe z kieszonką na filtr. Zakupiono materiał na łącznie 5000 maseczek, które będą sukcesywnie przekazywane do najbardziej potrzebujących placówek. Dziękujemy za zaangażowanie.??????
Apelujemy o rozwagę i wrażliwość społeczną, a do szeroko rozumianej władzy o wsłuchanie się w głosy społeczeństwa i przedsiębiorców, dla dobra wszystkich pokoleń, Polski i całego świata.
Epidemia koronawirusa skłania nas wszystkich do zastanowienia się co jest tak naprawdę ważne, żebyśmy się w tym pędzie dnia codziennego zatrzymali się i spędzili czas z rodziną, docenili to co mamy.
Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc bliźnim, ale również o rozsądne przestrzeganie zasad, nakazów oraz zakazów.
https://www.facebook.com/karolina.rutkowska.5243/posts/3020500838029807
Pani Irenka, została nominowana jako Kobieca Twarz Kujaw i Pomorza w Kategorii Kobiety Dojrzałe.
W podziękowaniu za jej bezinteresowne zaangażowanie się w szycie maseczek prosimy o oddanie głosów:
https://pomorska.pl/p/kandydaci/1007245?groupId=64099

Joanna Dura
Asystent Prezesa Zarządu
Kierownik Działu Marketingu