Prezes Jacek Rutkowski – Biznesmen 2021

30.06.2022 r. w Bydgoszczy odbyło się Walne Zebranie, Sprawozdawcze Członków Izby Przemysłowo-Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Kapituła Izby wyróżniła osobowości biznesu tytułem ,,Biznesmen 2021” oraz ,,Lider Wspierania Przedsiębiorczości 2021”.
Nagrodzono szefów firm szczególnie zaangażowanych w rozwój firmy i współpracę z otoczeniem w warunkach pandemii.
Laureatów cechują osobisty wpływ na wzrost konkurencyjności i kulturę firmy, wyróżniając ją w branży i kraju. Kapituła składająca się z szefów organizacji okołobiznesowych wyróżniła wielu laureatów.
Tym bardziej jest mi miło poinformować, że Prezes Jacek Rutkowski nieprzerwanie od 2016 roku utrzymuje się w czołówce nagrodzonych i otrzymał tytuł Biznesmena roku 2021 ze srebrną pieczęcią a za poprzednie dwa lata że złotą.
„Charyzmatyczny społecznik rozwijający w Regionie społeczeństwo obywatelskie. Biznesmen i filantrop, założyciel Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem. Członek wielu organizacji Biznesowych, codziennie zaangażowany we wspieranie potrzebujących”.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!!!
Następnie odbyło się posiedzenie Izby Przemysłowo Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Mając na uwadze iż ta wspaniała uroczystość ma miejsce w Miasto Bydgoszcz a sam Pan Prezydent Rafał Bruski w dniu jutrzejszym obchodzi swoje urodziny, Prezes na zakończenie uroczystości złożył życzenia urodzinowe na ręce Zastępcy Prezydenta Iwony Waszkiewicz i Pani Bernadeta Różańska-Majchrzak Pełnomocnika Prezydenta ds Rad Osiedli oraz przekazał drobny upominek. Niestety Pan Prezydent nie mógł być obecny ze względu natłoku obowiązków służbowych.
Linki do poprzednich wyróżnień:
Asystentka Zarządu