Przystąpienie do Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski.

Miło nam poinformować iż PW. Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k. zostało przyjęte do Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski.

Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski to instytucja, której celem jest zapewnienie synergii działań podmiotów zaangażowanych w poprawę jakości współpracy i zasad etyki działalności gospodarczej oraz tworzenie przyjaznego klimatu dla rozwoju gospodarczego w regionie polski centralnej.

Link do strony IPPCP:

Home

Dnia 16.10.2017r. odbyło się X europejskie forum gospodarcze łódzkie 2017.
Panel otworzyła Pani Małgorzata Pomorska Prezes Fabryki Rajstop Adrian, Pan Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Pan Konrad Staniszewski Prezydent Miasta Zgierza.
Prezes Jacek Rutkowski wraz z Małgorztą Jaśniewicz Zastępcą Dyrektora Oddziału Mat-Bud Łódź. wzięli aktywny udział w panelu Etyka w Biznesie- konieczny element czy zbędny frazes?
Prelegenci:
– prof. Andrzej Blikle
– Jarosław Kuźniar
– dr Robert Sroka
– dr Anna Midere
Naszym uczestnikom najbardziej podobała się wypowiedź i opinia prof. Andrzeja Blikle z którą utożsamiają się.

Historyczne zdjęcia, pierwsze uściski dłoni.
Prezes Mat-Bud Jacek Rutkowski był przeszczęśliwy widząc tyle pozytywnej energii w Pani Małgorzacie Pomorskiej i zapewnił o pełnej aktywności w Izbie. Jak widać na zdjęciach można połączyć sukcesy z pozytywnym nastawieniem do świata.
Ambasadorem naszej firmy będzie Małgorzata Jaśniewicz Zastępca Dyrektora Oddziału Mat-Bud Łódź.

Oczywiście Prezes nie byłby sobą, gdyby nie zabrał głosu na konferencji (jako jedyny z uczestników). W swojej wypowiedzi przedstawił realizowaną w Mat-Bud wizję osiągania sukcesów w sposób etyczny i empatyczny. Jednocześnie zwrócił uwagę jak ważna jest etyka w biznesie, relacje wewnątrz firmy, z partnerami biznesowymi oraz aktywna pomoc. Podkreślił, że trzeba umieć podzielić się zyskiem i sukcesem zapewniając odpowiedni system wynagradzania, premiowania, zapewnieniem odpowiednich narzędzi do pracy oraz atmosferę. Równie ważne jest dbanie o społeczność lokalną w postaci podatków i wspierania przedsięwzięć. W biznesie bardzo ważne jest dbanie o wyniki dostawców, odbiorców oraz innych partnerów biznesowych.