PW.MAT-BUD bierze udział w WOŚP

PW.MAT-BUD, jak co roku, bierze udział w WOŚP. Dla sztabu Orkiestry w Złejwsi Wielkiej Firma przeznaczyła zestaw kalendarzy z gadżetami, bluzy sportowe, pamiątkową fotografię z autografem Paweł Fajdek, pamiątkową koszulkę – podziękowanie za wsparcie PW.MAT-BUD dla naszych olimpijczyków z Tokio 2020– Kasia Zillmann i Mirek Ziętarski z ich autografami, oraz obraz przedstawiający widok Gdańska, namalowany w trakcie Jarmarku Dominikańskiego przez lokalną artystkę.
Prezes Jacek Rutkowski przekazał na licytację w imieniu własnym, medal Mikołaja Kopernika autorstwa toruńskiego artysty B. Ziółkowskiego , wykonany z okazji 550 rocznicy urodzin naszego wielkiego astronoma.
Dla wszystkich czytających, a nie koniecznie związanych z Toruniem pragnę nadmienić, że ten wybitny Polak tu się urodził 19.02.1473 r. w rodzinnym domu przy ul. Św. Anny (obecnie: ul. Kopernika) a jego rodzina była związane z miastem Toruń – ojciec był kupcem, który tu przeniósł swoją działalność handlową a rodzina matki związana była z miastem od wielu pokoleń.
Dr Krzysztof Bugno Dyrektor IT zasponsorował dla WOŚP profesjonalne szkolenie obsługi drona z możliwością montażu nagrań filmowych wykonanych podczas szkolenia.
I uchylę rąbka tajemnicy, że PW.MAT-BUD wzorem lat poprzednich będzie licytował złote serduszko.
Pozdrawiamy sztab WOŚP Sztab Zławieś Wielka z Paulina Zakierska i Wójtem Gmina Zławieś Wielka Janem Surdyka na czele!!!!
Asystentka Zarządu