Seminarium Karate Stowarzyszenia Sportowego Yamabushi

Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi pod wodzą Prezesa Andrzej Jankowski pomimo trudnych czasów Covid-19 zorganizowało Seminarium Karate – A. Nikulin, A. Busk,P. Wendt, M. Świetlik, M. Wawrzyniak, A. Jankowski z udziałem osobowości World Karate Federation, Polska Unia Karate. Zajęcia prowadzili Anton Nikulin Trener Kadry Narodowej Ukrainy ( z polskimi korzeniami, miłośnik Lwów), Allan Busk Trener Kadry Narodowej Danii, Patryk Wendt Trener Polski, Michalina Świetlik, Maurycy Wawrzyniak, ale też byli vice-prezesi Polskiej Unii Karate, od lat mistrzowie karate, Mirek Adamowski, Andrzej Zarzycki. Seminarium jak zwykle zgromadziło wielu adeptów karate, zawodników, szkoleniowców, trenerów, sędziów w Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu.
Chciałbym jednak ten post poświęcić relacji z kolacji, a gościły na niej naprawdę „Osobowości- Gwiazdy” Karate RP i Świata ale też Toruń Moje Miasto w roli gospodarzy Ania Ania, Barbara Pa, Dawid Gawlik, .
Już tradycyjnie podczas Seminarium spotkaliśmy się w gościnnych murach Chleb i Wino Toruń, według mnie Najlepsza Top Restauracja Mój Toruń ale nie tylko w Toruń Miasto, bo robi również furorę w Miasto Gdańsk Chleb i Wino Gdańsk, Chleb i Wino Chmielna Gdańsk i powoli staje się marką sama w sobie i doradzam rezerwację z dużym wyprzedzeniem, bo są oblegani cały dzień.
Kolacja była pyszna, steki z polędwicy wołowej na gorącym kamieniu, grillowany łosoś były znakomite , podobnie „domowy” deser a do tego przemiła obsługa Pani Natalii i managerki.
Był też miły gest od prowadzących Restauracje Andrzej Wojcik & Mariusz Wojcik, szampan i bardzo dobra woda z cytryną, miętą , lodem i innymi dodatkami typowe zestawy dla sportowców. Cóż taki przyjacielski gest, nasza sympatia jest od wielu lat, łączy nas nie tylko prowadzenie biznesu ale też prospołeczne, sportowe i ofiarne działanie.
To są chyba tajemnice sukcesu, a w połączeniu z urokiem Gdańska i Torunia dają.
Pragnę dodać, że spotkanie przyjaciół miało też dodatkowy powód do picia szampana Anton Nikulin ze „swoimi” karatekami przywiózł z Tokyo 2020 dwa medale a ode mnie ma jeszcze trzeci, różnie mówią, złoty, srebrny, w rankingu trenerów karate na Świecie i wierzcie mi jest przesympatyczny podobnie jak wszystkie osoby wymienione w poście i było widać, że jego serce było blisko rodziny. Olga Nikulina.
Zaczęliśmy po 21.15 więc na zwiedzanie pięknego Torunia zabrakło tyle czasu co ostatnio, ale i tak na przyjaciołach jeżdżących po całym Świecie zrobił bardzo dobre wrażenie pięknem historycznej architektury, czystością i niesamowitym turystycznym zgiełkiem.
Brawo Prezydent Torunia Michał Zaleski i Restauracje Chleb i Wino, także Chleb i Wino Sala Bankietowa, miło u Was gościć.
Ostatnio na wszystko brakuje czasu i nie zdarzyłem zorganizować „Toruński Pierników” takich firmowych aby przekazać gościom. Czasu mało, do 11.00 trwa seminarium w Świeciu,a dzisiaj niedziela, ale damy radę kupić może u kolegi Stacha Galeria Piernika.
Do zobaczenia.
No i zdążyliśmy do Świecie Nasze Miasto, bo Andrzej Jankowski, Anton Nikulin i Stowarzyszenie „Yamabushi” są dumą PW MAT BUD Materiały Budowlane i Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem i zdobyli też nasze serca.