Seminarium kumite w Polsce

Weekend obfituje w ciekawe wydarzenia, w tym największe w tym roku seminarium kumite w Polsce organizowanym przez Andrzej Jankowski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi, z udziałem trenerów Kadry Narodowej – Hany Keshta (Egipt), Allan Busk (Dania), Anton Nikulin (Ukraina). Udział w seminarium zapowiedzieli również zawodnicy z 10 europejskim państw
Prezes Jacek Rutkowski w imieniu PW.MAT-BUD i Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem złożył wizytę na jednym z zajęć seminaryjnych prowadzonych przez trenera Antona Nikulina na terenie Szkoły Podstawowej Nr 67, ul. Kromera 11 w Metropolia Bydgoska .pl.
Dla wszystkich trenerów biorących udział w tegorocznym seminarium przekazał skromne pamiątkowe upominki z naszego regionu – zestawy Torunskie Pierniki.
Wszystkim biorącym udział życzymy sukcesów  tak w rywalizacji sportowej, jak i życiu osobistym; a trenerowi Antonowi – aby wojna tocząca się na terytorium jego kraju jak najszybciej dobiegła końca i zamiast pomocy humanitarnej, którą PW.MAT-BUD i Fundacja Jacka Rutkowskiego-Pomagajmy Razem wspólnie Andrzejem Jankowskim kilkukrotnie przygotowywała do transportu; była potrzebna pomoc w odbudowie kraju.
Asystentka Zarządu