Skrzydła Sukcesu 2020

Skrzydła Sukcesu 2020 dedykowane kluczowym klientom cementowym Grupy Lafarge Holcim zostały przyznane.  To jest już trzecie wyróżnienie, które otrzymała nasza firma. W latach 2018 oraz 2019 Prezes Jacek Rutkowski wraz z Dyrektorem ds. produkcji Michałem Nowakowskim odbierali Skrzydła Sukcesu na uroczystych Galach zorganizowanych przez Lafarge PolskaW tym roku niestety nie odbyła się uroczysta Gala w związku z pandemią COVID-19.
Od 2015 roku Program Lafarge Skrzydła Sukcesu stał się ważnym elementem strategii Grupy Lafarge w Polsce. Jego celem jest wsparcie kluczowych Klientów Lafarge w konsekwentnym i trwałym budowaniu sukcesu ich przedsiębiorstw.
Dziękujemy bardzo za to szczególne wyróżnienie, jesteśmy wzruszeni. Firma Lafarge jest naszym kluczowym dostawcą cementu i łączą nas bardzo dobre partnerskie relacje.
Jako Prezes Zarządu PW Mat-Bud, szczególne podziękowania kieruję do Michała Nowakowskiego Dyrektora ds Produkcji i całego pionu

Anna Białoń-Warlikowska Monika Białoń i Paulina Kawczyńska , gdyż to głównie pion produkcyjny bezpośrednio wspłópracuje z Firmą CEO Lafarge Polska i z roku na rok poprawia wyniki.
Linki do poprzednich wyróżnień: