Skrzydła Sukcesu 2021

Skrzydła Sukcesu 2021 dedykowane kluczowym klientom cementowym Grupy Lafarge Polska zostały przyznane. To jest już czwarte wyróżnienie, które otrzymała nasza firma. Prezes Jacek Rutkowski wraz z Dyrektorem ds. produkcji Michałem Nowakowskim odbierali w dniu 25.11.2021 Skrzydła Sukcesu na uroczystej Gali zorganizowanej przez Lafarge Polska w Hotel Bellotto w Warszawie
Prezes Lafarge Xawier Guensnu przedstawił spójną koncepcję koncernu Lafarge na najbliższe lata ukierunkowaną na ochronę środowiska prezentując nowe proekologiczne produkty i rozwiązania technologiczne w branży budowlanej.
Dyrektor Sprzedaży Maciej Sypka pogratulował laureatom wyróżnień, deklarując wsparcie producentom w tworzeniu ekologicznych produktów. Zaoferował współpracę z działaniami technologicznymi i laboratoryjnymi Firmy Lafarge.
W panelu ekspertów branżę budowlaną reprezentował Prezes Jacek Rutkowski potwierdzając, że beton jest najważniejszym wyrobem budowlanym, że Firma MAT BUD Materiały Budowlane będzie wspierać działania proekologiczne. Jest zadowolona ze współpracy z Lafarge na miarę czasów i będzie działała na rzecz ciągłej poprawy jakości nowych obiektów poprzez wykorzystanie nowoczesnych i najlepszych produktów na rynku. Bez wątpienia koncern Lafarge zalicza się do liderów światowej gospodarki i cieszy nas, że możemy wspólnie wyznaczać nowe trendy w gospodarce, w tym ekologię dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń i całej planety. Nie jest to jednak zadanie łatwe. Konferencja i Gala były istotnym elementem współczesnej i nowoczesnej branży budowlanej. Emisja CO2 i rosnące koszty energii oraz pracy, negatywne skutki Covid-u to są bardzo trudne problemy do pokonania i wymuszają do stosowania nowych rozwiązań. Prezes zaapelował aby nie przechodzić nad nimi do porządku dziennego.
Jacek Rutkowski odbierając statuetkę przekazał ją Dyrektorowi ds. Produkcji Michałowi Nowakowskiemu z wyrazami uznania i podziękowaniami, albowiem Skrzydła Sukcesu są jego osiągnięciem oraz całego pionu produkcji Firmy. Pomimo licznych trudności, doskonale radzi sobie na rynku budowlanym i zbliżająca się Barbórka będzie doskonałą okazją do wyróżnienia za trudną i efektywną pracę.
Dziękujemy bardzo za szczególne wyróżnienie Firmie Lafarge jest naszym kluczowym dostawcą. Będziemy Was wspierać i kibicować w budowaniu nowego oblicza branży cementowej, w sumie całej budowlanki. Życzymy Wam z okazji zbliżającej się Barbórki powodzenia w biznesie, szczęścia w życiu osobistym i dobrych relacji w środowisku. Życzenia te kierujemy do całej załogi a w szczególności do Prezesa Xawiera Guensnu, Wiceprezesa Zarządu Macieja Sypek, Dyrektora sprzedaży na Region Północny Adama Pawlaka i szczególnie nam bliskiego opiekuna Łukasza Onaszkiewicz-Jacyna.
Podziękowania składamy Michałowi Nowakowskiemu Dyrektorowi ds Produkcji i całego pionu Anna Białoń-Warlikowska Monika Białoń i Paulina Kawczyńska, gdyż to głównie pion produkcyjny bezpośrednio współpracuje z Firmą Lafarge Polska i z roku na rok poprawia wyniki.
Linki do poprzednich wyróżnień:
Asystentka Zarządu