Spotkania wigilijne

Koniec roku mija w świątecznej atmosferze. Ostatni tydzień był bogaty w spotkania z klientami i dostawcami. Były świąteczne życzenia i generalnie zadowolenie ze współpracy i osiągniętych wyników. Spotkania odbywały się do późnych godzin wieczornych w piątek. To był najbardziej aktywny z ostatnich dni. Był też czas na odruchy serca. Spotkania wigilijne z podopiecznymi z Rodzinnego Domu Dziecka i ze sportowcami zdominowały piątkowy kalendarz Prezesa Jacek Rutkowski i Zarządu.
Prezes Jacek Rutkowski wraz z Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem kolejny rok wspiera Rodzinny Dom Dziecka Bydgoszcz i Fundacja Wielka Rodzina. Dom Dziecka odwiedzili: Przewodniczący Rady Fundacji Jacek Rutkowski i Prezes Zarządu Paweł Andrzejewski ze świątecznymi upominkami.
Prezes PW.MAT-BUD otrzymał w podziękowaniu wzruszające upominki – ręcznie wykonane pierniki, także dekoracyjny stroik (który został zawieszony na jego rodzinnym domu) i statuetkę anioła.
LZS GKS Górsk w imieniu PW.MAT-BUD odwiedził razem z Prezesem Jackiem Rutkowskim z-ca dyrektora ds. logistyki i zakupów Karol
Siwka, piłkarz i najbardziej oddany w Firmie na rzecz sportu. Otrzymaliśmy również pamiątkową statuetkę za pomoc klubowi.
W imieniu PW.MAT-BUD w spotkaniu wigilijnym Kujawsko-Pomorska Rada Olimpijska wziął udział Dyrektor ds. produkcji Michał Nowakowski Nowakowska Angelina wręczając świąteczne upominki prezesowi Krzysztofowi Zielińskiemu. Dyrektor Nowakowski gościł również w Klubie piłkarskim KP Polonia Bydgoszcz, gdzie od ponad 100 lat, obecnie pod zarządem Prezesa prof. dr hab. Maciej Świątkowski, od najmłodszych lat są pielęgnowane najlepsze sportowe tradycje.
,,Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia,
Jednocześnie dziękujemy za dobrą współpracę, pełni nadziei na lepsze jutro.”
Święta tuż, tuż!!!
Do zobaczenia wkrótce.
Poniżej krótka fotorelacja z wymienionych spotkań.
Asystentka Zarządu