Spotkanie z lekkoatletą, trzykrotnym Mistrzem Świata w rzucie młotem, Mistrzem Europy Pawłem Fajdkiem

09.11.2018 r. odbyło się w CHR Toruń Plaza ( Toruń Plaza ) spotkanie z lekkoatletą, trzykrotnym Mistrzem Świata w rzucie młotem, Mistrzem Europy Pawłem Fajdkiem i współautorami książki „Petarda. Historie z młotem w tle” – Pawłem Hochstimem i Pawłem Skraba.
Partnerem spotkania było CHR Toruń Plaza oraz MAT BUD Materiały Budowlane, które ufundowało 100 książek Mistrza na 100-lecie odzyskania Niepodległości dla uczestników spotkania.
Książki ze specjalną dedykacją Paweł Fajdek przekazał dla Marszałka Woj. Kuj-Pom. Piotr Całbecki, założyciela-komandytariusza PW. Mat-Bud Bogdana Pietrasa oraz Prezesa Zarządu Komplementariusza-Komandytariusza Jacek Rutkowski. Z inicjatywy Prezesa Rutkowskiego Mistrz przekazał 4 książki z dedykacją na aukcje charytatywne.
Spotkanie poprowadziła dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Chylewska. Przez wiele lat związana była z Telewizją Polską, gdzie prowadziła serwisy sportowe, studio transmisji z igrzysk olimpijskich, a także programy lifestylowe (m.in. „Kawę czy herbatę?” i „Dzień Dobry Polsko”).
W trakcie spotkania rozdano 100 książek „Petarda. Historie z młotem w tle” wydanych przez wydawnictwo Sine Qua Non, a także koszulki reprezentacji z podpisami, gadżety lekkoatletyczne, bilety na Copernicus Cup. Paweł Fajdak rozdawał autografy oraz robił zdjęcia z fanami. Dostępna była galeria zdjęć z jego najważniejszych sukcesów.
KSIĄŻKOWA PETARDA
„Petarda. Historie z młotem w tle” trafiła do księgarń 31 października br. Książka odsłania kulisy życia sportowca i startów w zawodach, dostarcza też świetnej rozrywki.
Pawel Fajdek, otrzymał od nas młotek i przyrząd do trzymania poziomu oraz stawiania do pionu. Zrewanżował się super koszulką w moim rozmiarze „m”.