Targi budowlane siecbudowlana.pl

W dniu 20.03.2019 w miejscowości Ossa w Hotel Ossa Congress & Spa odbyły się coroczne targi budowlane Sieci budowlanej.pl ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
https://siecbudowlana.pl/ Sieć Budowlana.pl
Sieć skupia największe firmy handlowe i handlowo-produkcyjne z branży budowlanej o polskich korzeniach, najczęściej rodzinne z terenu całego kraju. Łącznie 56 udziałowców????????
Nasza Firma MAT BUD Materiały Budowlane należy do grupy prawie od początku jej powstania i jest aktywnym partnerem. Sieć jest drugą w Polsce grupą zakupową co do wielkości sprzedaży, dzisiaj obchodzi jubileusz X-lecia powstania???????. W targach wzięło udział 64 dostawców Grono dostawców jak i udziałowców z każdym rokiem rośnie. Sądząc po ilości zamówień a także ich wartości należy uznać, że najbliższy sezon będzie owocny dla branży i PW Mat-Bud.

Firmę na targach jak zwykle reprezentuje Dyrektor ds Zaopatrzenia i Zakupów Maciej Trojanowski i Prezes Zarządu Jacek Rutkowski

Krótki odpoczynek i czeka nas przyjemna Gala Jubileuszowa z okazji X-lecia obejmująca również podsumowanie ubiegłego roku??????