Turnieju dla Przedszkolaków ,,Graj z Polonią Bydgoszcz”

Dziękujemy, pozdrawiamy i gratulujemy Prezesowi KP Polonia Bydgoszcz, prof dr hab Maciej Świątkowski, wybitnemu lekarzowi i pracownikowi naukowemu, byłemu Senatorowi, Posłowi, Radnemu Sejmiku i Radnemu Rady Miasto Bydgoszcz, że znajduje Pan czas pomimo wielu ważnych funkcji publicznych, czas na sport i jego popularyzację wśród dzieci nieprzerwanie od 1974 roku.
Prezes PW.MAT-BUD Jacek Rutkowski mówi, ze dzieci są najważniejsze a sport jest dobrym początkiem dla życiowej aktywności i na pewno pomaga w osiąganiu najważniejszych celów i sukcesów.
Chcielibyśmy dodać, że prywatnie Prezes Jacek Rutkowski jest jednym z ojców chrzestnych i ofiarodawców ufundowanego na stulecie Klubu KP Polonia Bydgoszcz.
Przy okazji Turnieju dla Przedszkolaków ,,Graj z Polonią Bydgoszcz”, zwiedziliśmy Klub. Była tez możliwość podziwianiu nie tylko pucharów i pamiątek z różnych okresów działalności KP Polonia Bydgoszcz ale też przy kawie pojawiły się wspomnienia. Z ust Prezesa Maciej Świątkowski usłyszeliśmy trochę wspomnień dotyczących historii Klubu Polonia Bydgoszcz oraz działalności sportowej na terenie Miasto Bydgoszcz.
Poniżej fotorelacja z dzisiejszych (29.09.2022r), zmagań sportowych z udziałem przedszkolaków.
Asystentka Zarządu