Urodziny Prezesa Jacka Rutkowskiego

Podwójna okazja do świętowania: urodziny Prezesa Jacek Rutkowski a także dobre wyniki firmy MAT BUD Materiały Budowlane, która mimo problemów jakie doświadczają nasz kraj, sukcesywnie rozwija się i podnosi wyniki.

Bardzo dziękuję za życzenia, prezenty, pamięć i obecność. To były chyba najlepsze urodziny w moim życiu. Odebrałem tyle dobrej energii od wielu ludzi.
Szczególne podziękowania składam jednak Restauracja LeśniczankaMichał Cybulski, za pyszną kuchnię i organizację imprezy, przyjacielowi Jacek Beszczyński za muzykę, śpiew i serce, a zwłaszcza Ania Ania, która jest przy mnie, wspiera mnie i dba o wszystko.
No i ten piękny prezent od Wspólników i Dyrektorów Firmy – ogrodowy zestaw wypoczynkowy dla dwojga. Ten prezent na całe życie jest super.
Nie byłbym Jackiem Jacek Rutkowski, gdybym nie powiedział kilku zdań refleksji nad życiem, bo to czas ku temu jest właściwy.
11 maja 2022r. był dla mnie wyjątkowy, skończyłem 56 lat – to dobry wiek i czas na zmianę priorytetów. W biznesie trudne czasy, Covid, wojna, wiele społecznych problemów, a także 3.10.2021r. śmierć mojego ojca.
Życie prywatne było przeze mnie zawsze skrywane przed widokiem publicznym.
To wszystko spowodowało, że w końcu zrozumiałem, że rodzina, dom, firma z jej załogą i najbliższym otoczeniem oraz prawdziwi przyjaciele od wielu lat, są dla mnie największą wartością.
To życie biegnie tak szybko, że nie sposób zrealizować wszystkie cele i potrzeby.
Ostatnie lata biznesowo i wizerunkowo były dla mnie bardzo dobre, ale zdarzało się, że do tej „beczki miodu” ktoś anonimowo, dolewał „łyżkę dziegciu” i burzył radość sukcesu i czynienia dobra, wiec z obranej drogi nie zszedłem, ale zacząłem bardziej cenić swoją prywatność.
Są jednak takie chwile, kiedy nie sposób to uczynić, bo przyzwoitość wymaga zajęcia stanowiska: podziękowania, podzielenia się radościami i sukcesami, ale też problemami.
Wczorajszy dzień, pomimo urodzin, był bardzo pracowity. Do 14.30 sprawy bieżące, których jest sporo a o 14.30 Narada roczna.
Dla Firmy MAT BUD Materiały Budowlane i załogi 2021 był to dość dobrym rokiem a 2022 też się tak zapowiada. To efekt dobrej pracy Załogi, Wspólników – za co jako Prezes serdecznie dziękuję.
I drugi ważny aspekt tego dnia, to piknik urodzinowy w gronie najbliższych: rodziny, załogi, otoczenia biznesowego i prawdziwych przyjaciół od wielu lat.
I po raz pierwszy impreza w domu rodzinnym, do którego wróciłem po wielu latach nieobecności krążąc po Świecie. Cieszę się, że wróciłem wspomnieniami do pięknych lat młodości i do otoczenia tamtych lat, które w dzisiejszych, zwariowanych czasach jest taką prawdziwą ,,perłą w koronie”.
Szkoda, że działka jest tak mała i ogranicza możliwość obecności w tak ważnej chwili wszystkich osób, które są w moim sercu.
Dziękuję Wszystkim i za wszystko co mnie w ciągu tych 56 lat życia spotkało – to dobre i złe chwile. To wszystko jest pewnie potrzebne, chociaż mi przykro i przepraszam tych, których zawiodłem czy skrzywdziłem, ale tak w życiu jest, że zawsze jest grono zadowolonych i niezadowolonych. Oby tych drugich było jak najmniej. Mam nadzieję, że fotorelacja z imprezy, mowa ciał, jest dobrym odzwierciedleniem tego co napisałem.
Jacek Rutkowski