V Gala Skrzydła Sukcesu 2019

15.11.2019 r. w Hotel Warszawa odbywa się uroczysta V Gala Skrzydła Sukcesu 2019 – doroczne wydarzenie dedykowane kluczowym klientom cementowym Lafarge Polska. W tym roku rozmowy koncentrowały się wokół prowadzenia biznesu w zgodzie i z dbałością o to, co nas otacza – o ludzi i środowisko 🍃

Na Gali głos zabrał Xavier Guesnu, Prezes Lafarge w Polsce oraz Maciej Sypek, Dyrektor Generalny Sprzedaży Cementu i B2B / B2C.

Ponadto uczestnicy wysłuchali wspaniałej prelekcji o trendach na nadchodzące lata i wykorzystywaniu sztucznej inteligencji w gospodarce w wykonaniu Pani Jowita Michalska Prezes Fundacji Digital University.🥇👏👏👏.Dziękujemy również za podarunek dla uczestników, wyjątkową książkę autora światowych bestsellerów, Yuval Noah Harari „21 lekcji na XXI wiek” 🙏🙏🙏.

Wybitni eksperci przedstawili ciekawe diagnozy gospodarcze, Michał Dybułę, Główny Ekonomista Banku i Dyrektora Biura Analiz Ekonomicznych BNP Paribas Bank Polska oraz Bartłomiej Sosna, ekspert rynku budowlanego z firmy SPECTIS 🎤.

Od 2015 roku Program Lafarge Skrzydła Sukcesu stał się ważnym elementem strategii Grupy Lafarge w Polsce. Jego celem jest wsparcie kluczowych Klientów Lafarge w konsekwentnym i trwałym budowaniu sukcesu ich przedsiębiorstw.

Podczas Gali miała miejsce Ceremonia wręczenia dyplomów-wyróżnień „Skrzydła Sukcesu” ponad 20 firmom, wszystkim wyróżnionym gratulujemy🥇🏆👏💫.
Jako Prezes Zarządu Komplementariusza-Komandytariusz wspólnie z Dyrektorem ds Produkcji Michałem Nowakowskim ( Angelina NowakowskaMAT BUD Materiały Budowlane mieliśmy również zaszczyt kolejny raz otrzymać Skrzydła Sukcesu CEO Lafarge Polska dla naszej Firmy PW Mat-Bud✊️👊👍👍💪🇵🇱🇵🇱🇵🇱.

Dziękujemy bardzo za to szczególne wyróżnienie, jesteśmy wzruszeni 💫💫💫🚀🚀🚀Firma Lafarge jest naszym kluczowym dostawcą cementu i łączą nas bardzo dobre partnerskie relacje👍❤️👍.

Spotkanie uświetnił również występ Natalii Kukulskiej z zespołem 🔥✊️🌹🔥👏👏👏🌺🌻🌼, któremu towarzyszył miły akcent, „100 lat” dla Jubilata Szefa Betor Składy Budowlane Witolda Jarockiego🎂🌹👍👍👍.

Jako Prezes Zarządu PW Mat-Bud, szczególne podziękowania kieruję do Michała Nowakowskiego Dyrektora ds Produkcji i całego pionu Anna Białoń-Warlikowska i Paulina Kawczyńska, gdyż to głównie pion produkcyjny bezpośrednio wspópracuje z Firmą CEO Lafarge Polska i z roku na rok poprawia wyniki❤️❤️❤️🔥😍🇵🇱🇵🇱🇵🇱.

Dziękuję za super Imprezę i Galę Skrzydła Sukcesu-Inspirujemy Biznes👏👏👏🌹🌹🌹