Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Izby Przemysłowo-Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W dniu 23.04.2018 r. w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o. ul. Ernesta Petersona 22 w Bydgoszczy, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Izby Przemysłowo-Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Wręczono wyróżnienia i listy gratulacyjne m.in. Prezesowi PW. Mat-Bud Jackowi Rutkowskiemu. Prezes Piotr Terlecki wręczył listy gratulacyjne z okazji 20-lecia firmy z życzeniami dalszego takiego rozwoju. Ponadto podziękował za aktywną współpracę i prospołeczną aktywność min. na Balu Biznesmena gdzie zlicytowano na rzecz Tosi ofiarowane przez Prezesa Jacka Rutkowskiego złotego serduszka z WOŚP.
W sprawozdaniu zaprezentowano Bal Biznesmena oraz licytacje na rzecz Tosi złotego serduszka WOŚP podarowane przez Jacka Rutkowskiego.
Prezes Jacek Rutkowski zabrał głos i zaprezentował firmę Mat-Bud, a także prospołeczne aspekty jej działalności. Zwrócił uwagę,że IPH jest dobrą platformą do zwalczania zatorów płatniczych i budowania nowoczesnej klasy średniej, a także ważną organizacją jednoczącą przedsiębiorców zarówno w aspektach biznesowych jak również wspólnych zainteresowań.
Zastępca Prezydenta Bydgoszczy Anna Mackiewicz- zaprezentowała Zakład Termicznego Przekształcenia Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy ProNatura.
Konsul Honorowy Ukrainy Krzysztof Sikora omówił kwestię pozyskiwania pracowników w celu likwidacji brakujących rąk do pracy.
Prezes Piotr Terlecki przedstawił osiągnięcia IPH poparte prezentacją.
Uczestnicy zebrania odwiedzili zakład ProNatura- jedną z największych spalarni w kraju działająca na rzecz całego województwa.